داو بندد و در زیر 20,000 برای اولین بار در بیش از سه سال

داو بسته زیر 20,000 برای اولین بار در بیش از سه سال در میان گسترش زنگ در وال استریت بیش از coronavirus.

شاخص Dow Jones industrial average چهارشنبه در 19,898.92, 1 ، 338 پر کردن.46 امتیاز و یا 6.3 درصد به عنوان سرمایه گذاران به دنبال جمع آوری پول منحل تقریبا همه چیز آنها می تواند از جمله حوالی مانند طلا و دولت-صدور اوراق قرضه خزانه داری — به فروش دیده نمی شود پس از اعماق 2008 بحران مالی است.

به عنوان ضرر و زیان شتاب در بعد از ظهر داو تا به حال به طور خلاصه به سقوط بیش از 2.300 امتیاز و به خوبی در زیر 19,827.25 — محل که در آن بسته شده در Jan. 20, 2017, روز مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت ،

که با وجود کاخ سفید در ادامه تلاش برای حفظ coronavirus از kneecapping اقتصاد است. روز چهارشنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کنگره خواسته به دفتر خود قدرت را به طور موقت backstop بازار پول به عنوان صنایع از شرکت های هواپیمایی به هتل ها و رستوران ها خواست برای فدرال جزوه.

مشابه جست و خیز کردن در S&P 500 به حال باعث marketwide مدار شکن روز چهارشنبه برای چهارمین بار در کمتر از دو هفته. معیار و شاخص بهبود برخی از آن زودتر ضرر و زیان به 2,398.10 خاموش 5.2 درصد است. Nasdaq از دست 4.7 درصد به نزدیک در 6,989.84.

هر سه شاخص در حال حاضر تضعیف بیش از 25 درصد از فوریه اوج.

سهام تا به حال رسید و شنبه به عنوان برگ برنده دولت تحت فشار قرار دادند برای coronavirus هزینه های بسته بندی است که می تواند رشد به بیش از 1 تریلیون دلار. اما کسانی که امید به نظر می رسد به محو جمعه به عنوان تعدادی از موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 200,000 و میلیون ها نفر از مردم باقی مانده بسته در خانه های خود.

“بزرگترین بازار تا کنون از بین رفته است گفت:” دونالد Selkin رئیس استراتژیست بازار در Newbridge اوراق بهادار. “این نشان می دهد که شاید عدم اعتماد به نفس در آنچه دولت انجام داده است. آنها نیاز به مقدار زیادی بیشتر است.”

Coronavirus بحران مطرح شده است و نگرانی در مورد اقتصاد جهانی وارد یک رکود اقتصادی توجه به این که اقدامات انجام شده به سرعت گسترش آن را مرطوب هزینه های مصرف کننده مجبور برخی از کسب و کار به دید و تا حد زیادی کاهش می یابد, سفر در سراسر جهان است.

سهام هیلتون و ماریوت تضعیف 12.6 درصد و 15.2 درصد به ترتيب به عنوان دومی گفت: آن را آغاز کردند ده ها هزار نفر از کارگران. بوئینگ سهام بلوک 18 درصد در حالی که سیتی گروپ سهام از دست 9.5 درصد به عنوان نگرانی های نصب شده در مورد احتمال بحران نقدی برای بانک ها.

سهام اکسون موبیل سقوط 6.4 درصد به قیمت نفت خام کاهش یافت به عنوان یک جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی تشدید شد كساد تقاضا است. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی غرق 24 درصد به پایین از $20.37 در هر بشکه پایین ترین سطح خود در 18 سال است.

“قیمت نفت به نظر می رسد به مبارزه با یک هیولا سه سر است که یک رکود اقتصادی جهانی عرضه بیش از حد سیل و تقاضا تخریب” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر. “به نظر نمی رسد مانند کسی است که در یک هواپیما در هر زمان به زودی و با اجتماعی مستندات به احتمال زیاد به باقی می ماند در محل برای حداقل یک ماه نفت به نظر می رسد مانند آن است که تنها یک جهت برای رفتن.”

سقوط قیمت اوراق قرضه زنگ کوره در رفته فروش توسط شرکت های بزرگ کوتاه در نقد نیز بی قراری سرمایه گذاران شنبه گفته تحلیلگران. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت شروع به پریدن کرد به بالا 1.26 درصد چهارشنبه پس از سقوط در زیر 0.7 درصد پیش از آن در هفته.

چشم انداز گسترده بسته محرک بالونی کسری بودجه فدرال است که به احتمال زیاد رانندگی تا بازده اوراق قرضه, کار در برابر فدرال رزرو تلاش به آنها فشار پایین با توجه Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“دلیل سرمایه گذاران رو پای سرد در روز گذشته تجمع بود که بسته محرک اقتصادی آنقدر بزرگ است که آن تو بود شکن بودجه برای دولت فدرال” Rupkey گفت.

وحشت به زمین تب در وال استریت در اوایل این هفته پیشرو داو را برای ریختن به حدود 3000 امتیاز در روز دوشنبه و رها کردن زیر 20,000 برای اولین بار در سه سال صبح روز سه شنبه.

کاخ سفید این هفته پیشنهاد اقدامات تهاجمی برای تقویت اقتصاد ایالات متحده از جمله پرداخت نقدی به تلاش آمریکایی ها deferrals برای پرداخت مالیات مستقیم و کمک به همه گیر-کتک صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. آن را تکمیل فدرال رزرو در حرکت به بریده بریده نرخ بهره به نزدیک صفر و راه اندازی مجدد آن خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان کاهش کمی.

اما معلوم نیست چگونه به سرعت کنگره آمریکا به تصویب یک بسته محرک و بعید است که این ویروس را آباته به عنوان قانونگذاران مذاکره بیش از آنچه که مراحل را به.

“قطعا وجود دارد بسیاری از فروش اجباری و سیستماتیک فروش است که قطعا با داشتن یک اثر در سراسر دارایی گفت: Sahak Manuelian مدیر عامل و سر از معاملات سهام در Wedbush اوراق بهادار. “همه چیز را تحت فشار. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>