داو بسته کردن نزدیک به 10 درصد در بزرگترین کاهش از سال 1987

میانگین صنعتی داو جونز کاهش تقریبا 10 درصد در روز پنج شنبه به عنوان ترس از coronavirus تشدید — این بزرگترین کاهش از سقوط بازار سهام در سال 1987.

داو از دست 2,352,27 امتیاز در پایین 9.98 درصد به 21,200 — با وجود 1.5 تریلیون دلار طرح نجات توسط فدرال رزرو است. که داو را بدترین روز پس از “جمعه سیاه” تصادف 33 سال پیش که دیدم داو شاقول 22 درصد است.

پنج شنبه افت مشخص شده داو دوم بعد در بازار خرس خاک پس از انجمن ملی بسکتبال به حالت تعلیق در آن فصل و محبوب بازیگر تام هنکس و همسرش اعلام کرد آنها در میان 134,235 مردم آلوده COVID-19 در سطح جهان است.

S&P 500 نیز سقوط به خرس خاک برای اولین بار در تقریبا 11 سال پس از 7 درصد کاهش در باز است که منجر به 15 دقیقه وقفه معاملاتی برای دومین بار در یک هفته.

S&P به پایان رسید روز پایین 9.5 درصد یا 250 امتیاز به 2,480 در حالی که نزدک تعطیل 9.4 درصد به 7,201.80.

یک خرس در بازار است که به طور کلی به نام وقتی که سهام سقوط 20 درصد از اوج اخیر در طول یک دوره گسترده احساسات منفی.

معامله گران نسبت به روز پنجشنبه رکود در بخشی به رئیس جمهور تهمت را پنج شنبه شب بیان به شدت محدود کردن سفر از قاره اروپا که بیشتر مطرح شده چشم انداز در سراسر جهان کاهش رشد اقتصادی و پرسش در مورد کاخ سفید را محرک برنامه های.

قتل عام است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که دولت ایالات متحده قرار می دهد رو به جلو بتن محرک های مالی بسته به بلانت اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس — چیزی که قابل ملاحظه ای غایب از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی با توجه به کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

پنجشنبه فروش شد “بازار فریاد … که شما در حال رفتن برای دیدن وخامت اقتصادی چشم انداز و ما باید این طرح را دست نخورده تحویل داده و به عنوان یک اقدام اضطراری برای کوسن اقتصاد” Krosby گفت.

این سقوط آزاد در زمان کوتاه استراحت بعد از ظهر فدرال رزرو گفت: این امر سیل بازار با کمک های مالی کوتاه مدت “به آدرس بسیار غیر معمول اختلال” مربوط به شیوع کروناویروس. اعلام کرد که مراکز در وام های کوتاه مدت به کارگزار-نمایندگی مجاز و فروش در ابتدا به کمک پاره بازگشت زودتر زیان — اما نه برای مدت طولانی.

معامله گران بعد از آن شکایت کرده است که سیاست پولی به تنهایی نمی تواند کشور را نجات دهد از یک بیماری همه گیر است که صدمه زدن به کشت صنایع از شرکت های هواپیمایی به برادوی به عنوان مردم خود را لغو برنامه سفر و جمع زیادی تبدیل به تابو.

“ما می خواستیم یک بازوکا” گفت: یکی مدیر صندوق پرچین که معاملات ایالات متحده. “آنچه که ما یک تفنگ با گلوله های لاستیکی. اما در انصاف به تغذیه آنچه ما واقعا نیاز به کیت های آزمایش برای این ویروس است.”

اضافه کردن به کاهش, کارشناسان می گویند که فشار برای کارکنان به محل کار از خانه برای جلوگیری از آلوده شدن. در وال استریت که به معنی کمتر معامله گران که می تواند ریسک های بزرگ از جمله خرید سهام زمانی که آنها می گیرند.

“این بچه ها در حال رفتن به انجام هر کاری از خانه نیست که امضا شده بود 10 نفر که بدان معنی است که آنها نمی خواهد آن را انجام دهد” گفت: Daniel Simulevic جهانی ماکرو مدیر صندوق. “وجود دارد یک بعد انسانی به این است. این کمک می کند تا به در یک اتاق با افراد دیگر هنگامی که شما در حال ساخت تصمیم گیری مخاطره آمیز.”

روز پنج شنبه سخنگوی استیو کوهن صندوق های تامینی Point72 گفت: ارسال شد که در آن آخرین صندوق برای گفتن کارکنان خود را به کار از خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده اطمینان شنبه که بازار خواهد بود “فقط خوب” حتی به عنوان فروش آشکار شد.

“این قراره همه به گزاف گویی و جاوا جستن به عقب بسیار بزرگ در زمان مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>