داو پایین نزدیک به 900 دوم-روز فروش در میان coronavirus نگرانی

بازارهای سهام ایالات متحده در ادامه گسترده فروش در سه شنبه شکستن بیشتر پرونده به عنوان فرار سرمایه گذاران بازار سهام برای ایمنی از اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده در میان جدید نگرانی در مورد رشد شیوع کروناویروس.

با وجود باز شدن کمی بالاتر در صبح در برخی از قوی شرکت ها گزارش های درآمدی هر سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده ریزش پیدا کردند در ساعت اول معاملات و نگه داشته در حال سقوط به طور پیوسته در طول روز است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 879.44 امتیاز یا 3.1 درصد به 27,081.36 پس از از دست دادن بیش از 1 ، 000 امتیاز در روز دوشنبه در بدترین حالت آن تنها-روز افت در دو سال است. آبی تراشه شاخص در حال حاضر ریختن بیش از 1,900 امتیاز در فقط دو روز.

S&P 500 غرق 3 درصد یا 97.68 امتیاز به 3,128.21 در حالی که نزدک کامپوزیت سقوط 2.8 درصد و یا 255.67 امتیاز به پایین از 8965.61.

بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده نیز کاهش یافت و دوباره پنج شنبه نشان می دهد سرمایه گذاران هنوز هم در حال اجرا به درک پناهگاه های امن به عنوان coronavirus که در حال حاضر از کشته شدن بیش از 2700 نفر در سراسر جهان همچنان به گسترش در خارج از چین است.

“مردم نیست در واکنش به این واقعیت اقتصادی آنها در واکنش به ترس گفت: Damien Bisserier شریک و از بنیانگذاران تحقیقات پیشرفته سرمایه گذاری راه حل. “مردم فکر می کنم وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن اما ما همچنان برای برگزاری خزانه و طلا. من فکر می کنم بازدهی اوراق قرضه در حال رفتن به رفتن و حتی پایین تر است.”

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید تضعیف تقریبا 5 واحد به پایین ترین سطح از 1.328 درصد پایین ترین تا کنون نزدیک. 30 سال عملکرد خزانه داری پایین بود حدود 3.3 اساس امتیاز به 1.803 درصد پس از هدف قرار دادن رکورد خود را پایین دوشنبه.

“ما بسیار خوب حالت وحشت در حال حاضر گفت:” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در مینیاپولیس-بر اساس Leuthold ، “ما در حال مرتب کردن بر اساس از extrapolating به بدترین حالت همه گیر ترس است.”

کاخ سفید ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow رفت و در CNBC به آرامش داخلی ترس از شیوع بیماری است. “ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند [آن را] مهر و موم شده اما آن را بسیار نزدیک به مهر و موم شده,” او گفت:.

اما نظرات او بودند نه تکرار توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن دقیقه زودتر منتشر شد بیانیه هشدار آمریکایی ها که پتانسیل coronavirus می شود یک بیماری همه گیر به شمار بسیار تهدید واقعی برای ما است و آمریکایی ها باید آماده برای اختلال در زندگی روزمره به عنوان یک نتیجه.

“CDC اعلام شد بزرگ” Bisserier گفت. “این موضوع برای بازار این است که این همه فوق العاده مخل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im