داو قطره زیر 20,000 برای اولین بار در بیش از سه سال

یک صبح زود تجمع در سهام ایالات متحده fizzled شنبه — یک روز پس از آنها در زمان خود بدترین ضربه پس از سقوط از سال 1987 به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک بسته محرک اقتصادی به stanch اقتصادی خونریزی از coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز — که سقوط کرده بود نزدیک به 3 ، 000 امتیاز در روز دوشنبه رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد این ویروس می تواند باقی بماند در ایالات متحده از طریق تابستان — غرق آنجا که 306.26 واحد معادل 1.5 درصد سقوط به زیر 20,000 برای اولین بار در بیش از سه سال است.

آبی تراشه شاخص آمار معاملات روزانه کم از 19,882.26 در عرض نیم ساعت از پریدن از آنجا که 452.02 امتیاز یا 2.2 درصد در اوایل معاملات. که تنها کمی بالاتر از جایی که سهام بسته شده در Jan. 20, 2017 — بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تحلیف ریاست جمهوری. داو اخیرا کردن 70.22 امتیاز یا 0.4 درصد در 20,118.30.

S&P 500 و Nasdaq composite نیز شروع به پریدن کرد به اندازه 2.5 و 3 درصد به ترتیب پس از باز کردن اما به دنبال داو به قلمرو منفی. S&P به 0.2 درصد تا 10:02 صبح در حالی که نزدک بود 0.9 درصد است.

اندکی بهبود بازار آمده بود در میان گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال دلار 850 میلیارد بسته محرک برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده به عنوان coronavirus نیروهای کسب و کار به و کند می کند هزینه های مصرف کننده. رئیس جمهور تهمت توییتی دوشنبه که دولت “قدرت” حمایت از خطوط هوایی و صنایع دیگر که ضرب و شتم گرفته از شیوع جهانی.

“وعده هماهنگ پولی و نظارتی عمل در ابتدا به ما کمک کرد سهام ارتجاعی زیر بدترین فروش از سال 1987” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA نوشت: در یک تفسیر. “با این حال اقدامات قرنطینه در سراسر ایالات متحده و اروپا در حال تشدید و برخی از سرمایه گذاران تردید دارند که هر مالی اعلام خواهد شد فقط ماشه یکی دیگر از فرصت فروش.”

شاخص های سهام اروپا نیز منعکس صبح روز سه شنبه پس از گسترده فروش که آغاز هفته است. اما عمده شاخص ها در لندن و پاریس و آلمان آغشته به رنگ قرمز اواخر صبح و در آنجا ماند و به بعد از ظهر.

گزارش کاخ سفید را سنگین محرک فشار به دنبال فدرال رزرو اضطراری حرکت به کاهش نرخ بهره برای دومین بار در یک ماه در روز یکشنبه. کارشناسان می گویند سرمایه گذاران تشنه مالی از دولت فدرال برای تکمیل بانک فدرال تهاجمی سیاست های پولی حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de