سهام ایالات متحده کاهش یافت دوشنبه به عنوان کشنده coronavirus گسترش خارج از چین و رهبران جهان هشدار داد که شیوع بیماری می تواند مانع رشد اقتصاد جهانی.

میانگین صنعتی داو جونز فرو برد تا آنجا که 1,003.22 امتیاز و یا 3.4 درصد به 27,989.19 پس از بازار باز به عنوان ویروس مرگ و میر صعود بالاتر از 2500 در چین و spates از موارد ظهور در کشورهایی مانند ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

آبی تراشه شاخص اخیرا معاملاتی پایین 963.61 یا 3.3 درصد پس از از دست دادن 227.59 امتیاز در جمعه فروش شود.

شاخص Nasdaq composite با فرو برد تا آنجا که 410.58 امتیاز یا 4.2 درصد و پس از باز شدن بل به تجارت در سطح پایین 9,166.01. و S&P 500 از دست به عنوان بسیاری از 112.16 امتیاز یا 3.3 درصد به آمار پایین از 3,225.59.

برانگیخته توسط شیوع را گسترش خارج از چین, آخرین فروش می تواند به تعمیق که شرکت ها گزارش های درآمدی و ارشاد منعکس کننده شرکت ارزیابی شیوع این بیماری با توجه به کوئینسی Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی.

“چرا بازار ترس امروز است که از آن شده است مهاجرت” Krosby گفت. “در حال حاضر عدم اطمینان است که آن را به رهبری و اثر است که آن را در نهایت در رشد جهانی.”

“ترس از عفونت های ثانویه چه در خارج از چین آمده اند خانه را به غوغا ارسال ریسک دارایی در یک سقوط هستند و موجی از پناه-به دنبال به safe-haven” توکیو مبتنی بر بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر.

جهانی سهام نیز در زمان بازدید به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد با عجله به پناهگاه امن دارایی. FTSE MIB شاخص در ایتالیا — که در آن ویروس آلوده شده است بیش از 150 نفر و حداقل به کشته شدن پنج تعطیل 5.4 درصد به عنوان شاخص های عمده در پاریس و آلمان هر یک سقوط 3.9 و 4 درصد بود.

طلا, در ضمن مشخصی به 7 سال به بالا از $1,680 هر اونس در حالی که 30 سال ما عملکرد وزارت خزانه داری آمار یک رکورد کم از 1.855 درصد نشان می دهد تقاضا برای اوراق قرضه دولتی.

پول جریان به آن پناهگاه امن بازار در هفته های اخیر نشان می دهد سرمایه گذاران نگران coronavirus حتی به عنوان سهام همچنان به صعود Krosby گفت.

“در بسیاری از راه های آن طبیعی بود پرچین اگر شما بودند برای رفتن به بازار سهام,” او گفت:.

A South Korean dealer works in front of monitors at the KEB Hana Bank in Seoul, South Korea.
یک کره جنوبی فروشنده کار می کند در مقابل مانیتور در KEB حنا بانک در سئول, کره جنوبی.سازمان حفاظت محیط زیست

این فروش ناودان اصلی ایالات متحده هواپیمایی با آمریکا و دلتا سهام انداخت تا آنجا که 9.5 و 6.8 درصد به ترتيب به عنوان هواپیمایی متحده کاهش یافت و به اندازه 5.5 درصد است.

شرکت های فن آوری نیز در زمان ضربه — اپل سهام باز 5 درصد پایین تر در $297.26 در حالی که سهام در chipmaker Intel از دست داده 4.2 درصد برای باز کردن در $61.61. الکتریکی-ماشین ساز تسلا که افتتاح یک کارخانه در چین در سال گذشته سقوط 6.8 درصد به افتتاح $839.00.

سهام کاهش می یابد پس از صندوق بین المللی پول هشدار داد که گروه 20 یک فروم از جهان 20 اقتصاد بزرگ که coronavirus اپیدمی می تواند کاهش رشد اقتصاد جهانی با 0.1 درصد است.

شیوع است ناودان تولید و فعالیت های کسب و کار در چین است و می تواند تقاضای جهانی نفت برای کوچک کردن, برای اولین بار در یک دهه رهبران بین المللی هشدار داده اند.

“ما افزایش خطر جهانی نظارت از جمله اخیر شیوع COVID-19,” G20 دارایی رهبران در بیانیه ای گفت: با استفاده از نام پزشکی برای این بیماری ناشی از کوروناویروس. “ما آماده انجام اقدامات بیشتر برای مقابله با این خطرات.”

“Coronavirus ممکن است کاهش در سرزمین اصلی چین اما این پرش را بیش از آخر هفته های مختلف به کشورهای دیگر است بسیاری از بازشناسی 2020 رشد برآورد” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی در بیانیه ای گفت:. “صندوق بین المللی پول در حال حاضر کاهش رشد اقتصادی چین در این سال, اما باید این ویروس همچنان به گسترش به سایر نقاط جهان ما می تواند به سرعت کاهش درآمد و رشد چشم انداز.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im