داو قطره بیش از 700 نقطه با وجود بانک های مرکزی coronavirus سالوو

سهام سقوط دوباره شنبه با وجود تلاش بیشتر از بانک مرکزی برای ایجاد ثبات در اقتصاد جهانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است تا آنجا که 721.79 نقاط در ادامه با یک رکود که led آبی تراشه شاخص به زیر 20,000 برای اولین بار پس از سال 2017 در روز چهارشنبه. آبی تراشه شاخص به تازگی خاموش 670.43 یا 3.4 درصد در 19,228.49.

که به خوبی زیر از نزدیک تماشا علامت 19.827.25 — داو قیمت بسته شدن در Jan. 20, 2017, روز است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به عنوان رئیس جمهور. هنوز هم در حالی که داو غوطه ور در زیر سطح است که چندین بار در این هفته هنوز بسته زیر آن است.

S&P 500 و Nasdaq composite با سقوط تا آنجا که 2.2 و 1 درصد به ترتيب در اوایل معاملات حتی پس از اینکه بانک مرکزی اروپا اعلام کرد که بدهی های عظیم-برنامه خرید است که به طور خلاصه به افزایش بازارهای خارج از کشور.

“پولی تسهیلی آینده شده است و به تازگی و در حالی که من هیچ شکی نیست که آن را به ساخت یک تفاوت بزرگ و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای بقیه سال, سرمایه گذاران فقط نبوده است خرید آن” OANDA ارشد ارز تحلیلگر کریگ Erlam نوشت: در یک تفسیر.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای خرید تا آنجا که 750 میلیارد یورو ($809 میلیارد دلار) در خصوصی و بخش عمومی اوراق بهادار از طریق یک “بیماری همه گیر اضطراری برنامه خرید.” حرکت آمد و با یک وعده از رئیس بانک کریستین لاگارد که وجود دارد “بدون محدودیت” به مراحل و مقامات را برای محافظت از اقتصاد از coronavirus.

برخی از بازارهای اروپایی شروع به پریدن کرد در اخبار صبح روز پنجشنبه اما عمده شاخص ها در لندن, پاریس, آلمان و ایتالیا بودند همه در قرمز بعد از ظهر.

فدرال رزرو همچنین گسترش آن در حال حاضر تهاجمی تلاش برای حفظ بازارهای شناور به عنوان به ارمغان می آورد همه گیر بخش هایی از اقتصاد به توقف screeching. بانک مرکزی ایالات متحده گسترش یافته ارز مبادله خطوط به بیشتر کشور صبح روز پنجشنبه پس از اعلام برنامه اواخر روز چهارشنبه برای ارائه به موسسات مالی وام با پشتوانه دارایی های خریداری شده از بازار پول صندوق های متقابل است.

“دولت منابع نامحدود هستند زمانی که آنها را به بانک مرکزی پشت آنها را با پول خود-قابلیت چاپ است که می داند هیچ محدودیتی وجود ندارد,” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در شب چهارشنبه داشته باشید. “سرمایه گذاران باید بدانند که جهان تغییر کرده است. اقتصادی جهان رهبران نمی خواهد استراحت تا زمانی که جهان مالی است که در یک جای پای محکم.”

پنج شنبه سهام کاهش این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به راک اقتصاد ما است. تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد 33 درصد در هفته گذشته به 281,000 اولیه نشانه آن است که این ویروس وادار کردن شرکت ها برای اخراج کارگران است. کارشناسان انتظار می رود این تعداد به رشد و حتی بیشتر به عنوان ضرر و زیان کار گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>