سهام ایالات متحده به پایان رسید سنگی هفته بر یک توجه داشته باشید به عنوان coronavirus همچنان به اعتصاب ترس در وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت تا آنجا که 819.53 امتیاز یا 3.1 درصد در اوایل معاملات با وجود ما وزارت کار گزارش نشان میدهد اقتصاد آمریکا اضافه شده 273,000 شغل در ماه گذشته به مراتب پیشی انتظارات.

آبی تراشه شاخص افت ارزش برخی از کسانی که ضرر و زیان پس از کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow (قرار دادن) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک “هدف” محرک برنامه برای کسب و کار در سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است.

“ما به دنبال در چیزهایی مانند افرادی که ممکن است رشته در خانه و از دست دادن پرداخت — ما می خواهیم برای کمک به آنها” Kudlow گفت. “کسب و کارهای کوچک در برخی مناطق جغرافیایی مناطق یا بخش های خاص, ما ممکن است مایل به کمک به آنها را با برخی از جریان نقدی است.”

Kudlow نظرات کمک افزایش هواپیمایی سهام با هواپیمایی آلاسکا تا 4 درصد به $45.21 و دلتا تا 1.9 درصد به $45.90.

اما این سخنان نیست به اندازه کافی به فشار گسترده تر در بازار به سبز به عنوان سرمایه گذاران همچنان به اخم بیش از تاثیر اقتصادی این ویروس که باعث شده است تا شرکت های بزرگ برای انصراف از وقایع کسب و کار مانند گوگل در کنفرانس سالانه برای توسعه دهندگان نرم افزار. این ویروس نیز به شدت ديگر ساخت در چین که در آن محصولات مانند آی فون اپل ساخته شده است.

این بیماری همه گیر است و از کشته شدن بیش از 3400 نفر در سراسر جهان به عنوان روز جمعه که بیشتر آن در چین است. تعدادی از ما در مواردی رشد به 270 با 14 و میر ناشی از مرگ و میر صفر فقط در هفته گذشته.

به پایان رسید روز پایین 256.50 امتیاز یا 0.9 درصد به 25,864.78. S&P 500 با کاهش 1.7 درصد به 2,972.37 در حالی که نزدک شاخص کاهش یافته است 1.8 درصد به 8,575.62.

قوی اشتغال نیز موفق به روح بلند به عنوان معامله گران مضطرب بیش از آنچه آمده است. دوشنبه قوی شغل گزارش نشان می دهد “در این کشور سیستم ایمنی بدن, اگر شما خواهد شد رفتن به کروناویروس ترس در وضعیت بسیار عالی توضیح داد:” کوئینسی Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی. “سوال برای سرمایه گذاران این است که آیا این اطلاعات مهم و یا آن را بدتر اگر — و این اگر این خاموش و اقتصاد تعطیل مخارج مصرف کننده و … ما شروع به دیدن اخراج.”

سرمایه گذاران نگران آب گرفتگی بازار اوراق قرضه است که به عنوان یک پناهگاه امن است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید کاهش یافته است زیر 0.786 درصد جمعه ادامه شکستن رکورد کاهش این هفته است. بازده حرکت معکوس به قیمت اوراق قرضه.

سرمایه گذاران نیز در مورد افت بازده اوراق قرضه آغاز شده است که قبل از coronavirus بحران اما شتاب به عنوان ویروس گسترش یافته است گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، “من فکر می کنم آن را بزرگ ترس ژنراتور و شاید قبل از ما در نهایت در پایین این بازار را از آن واقعا ممکن است بیشتر به bottoming بازده اوراق قرضه در خارج از هر چیز دیگری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی