داو قطره بیش از 900 امتیاز پس از کومو سفارشات ایالت مستند

بازارهای سهام ایالات متحده در تضعیف بعد از ظهر جمعه به عنوان وال استریت کردم spooked توسط تازه حرکت می کند برای جلوگیری از coronavirus از جمله ایالت مستند توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 913.21 امتیاز یا 4.6 درصد به نزدیک در 19,173.98. که پس از آن افزایش یافت و نزدیک به 350 امتیاز در اوایل معاملات به رژیم صهیونیستی است. کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار و ساکنان به خانه ماندن در آغاز شب یکشنبه.

S&P 500 و Nasdaq — که مانند داو حال بسیج در صبح در حرکت تهاجمی توسط بانک های مرکزی شامل coronavirus بحران — نیز از بین برود باز خود سود به 4.3 درصد و 3.8 درصد پایین تر بود.

در علاوه بر این به کومو را سرکوب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ممنوع و غیر ضروری سفر بین آمریکا و مکزیک پس از تصویب ممنوعیت مشابه در سراسر مرز کانادا در اوایل این هفته.

“چه شما یک دولت ناشی از خاموش کردن و سپس شما باید انشعابات که با خاموش کردن آن هستند که اقتصاد رو به تضعیف است و نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش” گفت: Quincy Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی.

افزایش نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس ياوه جهان را به یک رکود اقتصادی قرار داده اند وال استریت در مسیر به هفته عمیق در وجود کوچک دوباره بجای اول برگشتن در روز پنج شنبه.

داو ریختن 4000 نقطه در این هفته به عنوان آن نوشته شده یک رکورد تک-بعد از دست دادن نقطه از نزدیک به 3000 بسته در زیر 20,000 برای اولین بار در سه سال است. آن را داو بدترین هفته پس از بحران مالی 2008 و ترک شاخص 35 درصد آن مه اوج. هر سه شاخص شد بیش از 11 درصد این هفته به عنوان ترس در مورد این بیماری همه گیر را تهدید به اقتصاد عمیق تر.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد به احساس همه آرام که تا زمانی که وجود دارد یک درمان برای ویروس است که می تواند به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر جهان با توجه به Jason Ader مدیر عامل شرکت SpringOwl مدیریت دارایی ها.

“من فکر می کنم این نوسانات در اینجا به ماندن بگیرید تا آن لحظه ای که در آن فرد به طور متوسط در خیابان احساس می کند” اگر من آن را دریافت حداقل آن را مانند سرماخوردگی و آنفولانزا و من OK,'” Ader گفت.

روز جمعه فروش آمد به دنبال دوشنبه گزاف گویی است که به عنوان یک مجموعه از بانک مرکزی اقدامات با هدف تحکیم اقتصاد به نظر می رسد در نهایت به تشویق سرمایه گذاران.

بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر در پنجشنبه زیر به طور مشابه تهاجمی سیاست های پولی حرکت از فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا.

“شانه-راه اندازی توپخانه رگبار گلوله از جهان’ بانک مرکزی و خزانه دولت به نظر می رسد که متوقف پوسیدگی فراگیر اقتصاد جهانی در حال حاضر,” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک تفسیر.

اما بازار خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند فرار به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر اروپا و آمریکا در حالی که کنگره صنایع دستی $1 تریلیون بسته محرک مالی برای کمک به stanch اقتصادی خونریزی.

تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای نرخ بیکاری انتظار می رود که به موشک وار رفتن به این بیماری همه گیر نیروهای کسب و کار به اخراج کارگران با گلدمن ساکس پیش بینی 2.25 میلیون.

که می تواند خار فدرال رزرو و کنگره برای اقدام بیشتر Krosby گفت.

“به عنوان نرخ بیکاری بالا می رود و بالا می رود به طور چشمگیری شانس هستند شما در حال رفتن برای دیدن و حتی بیشتر محرک,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>