داو به پایان می رسد پایین 3.5% در coronavirus ترس بدترین افت در دو سال

داو کاهش یافته است بیش از 1 ، 000 امتیاز — بدترین حالت آن تنها-روز افت نقطه در دو سال — به عنوان coronavirus اپیدمی گسترش فراتر از چین و رهبران جهان هشدار داد که می تواند تعدیل رشد اقتصادی جهانی.

میانگین صنعتی داو جونز در روز دوشنبه به پایان رسید روز پایین 1,031.40 امتیاز و یا 3.56% به 27,960.80 به عنوان ویروس مرگ و میر صعود بالاتر از 2500 در چین و spates از موارد تازه پدید آمده در کشورهایی مانند ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

Nasdaq فرو 355.31 امتیاز یا 3.71 درصد به 9,221.28. S&P 500 از دست 111.86 امتیاز یا 3.35% به 3,225.89.

“یک جایی مثل شمال ایتالیا سخت تر است به شامل و است که باعث ایجاد یک مجموعه جدید از نگرانی” توضیح بری Bannister سر نهادی سهام استراتژی برای Stifel. “این آسان تر است که حاوی یک ویروس در چین که در آن شما می توانید قفل کردن تمام متحده است.”

شیوع است که در حال حاضر ناودان تولید و فعالیت های کسب و کار در چین می تواند تقاضای جهانی نفت برای کوچک کردن, برای اولین بار در یک دهه رهبران بین المللی می گویند.

صندوق بین المللی پول روز دوشنبه هشدار داد که گروه 20 یک فروم از جهان 20 اقتصاد بزرگ که coronavirus می تواند کاهش رشد اقتصاد جهانی با 0.1 درصد در حالی که گلدمن ساکس کاهش آن در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی برآورد 0.2 امتیاز به 1.2 درصد از 1.4 درصد است.

سرمایه گذار بزرگ وحشت زده و عصبی دوشنبه به عنوان تلفات در ایتالیا آمار هفت و گزارش شده عفونت رفت و بیش از 150. FTSE MIB شاخص در ایتالیا تعطیل 5.4 درصد در حالی که شاخص های عمده در پاریس و آلمان هر یک سقوط 3.9 و 4 درصد بود.

بازار اوراق قرضه نیز نشان داد که روز دوشنبه وحشت بیش از قیمت سهام گسترده بود. بازده در 30 سال ما اوراق قرضه خزانه داری آمار یک رکورد کم از 1.835 درصد نشان می دهد تقاضای بالا برای به طور معمول امن اوراق قرضه دولتی.

طلا, در ضمن باز در 7 سال اخیر از $1,688.46 قبل از سقوط در بعد از ظهر و پس از آن به سرعت بازیابی برای پایان دادن به روز بالاتر است. ناگهانی ظهر قطره آمد و پس از یک واحد غیر تایید جیر ادعا کرد که بانک های بین المللی سوئیس بر اساس موسسه مالی بین المللی بود اجازه کارکنان شروع به فروش برخی از آن طلا, معامله گران گفت: پست.

سه نفر معاملات طلا روز دوشنبه گفت: این پست که صدای جیر جیر ارسال شده در 2:25 p. m. EST, اولین و تنها داده های نقطه به نقطه شروع به طلا فروش.

روز دوشنبه گسترده فروش ناودان اصلی ایالات متحده هواپیمایی با آمریکا و دلتا سهام انداخت تا آنجا که 8.5 درصد و 6.3 درصد به ترتيب به عنوان هواپیمایی متحده کاهش یافت تا آنجا که 3.3 درصد است.

شرکت های فن آوری نیز در زمان ضربه — سهام اپل کاهش یافته است 4.8% کاهش به $298.81 در حالی که سهام در chipmaker اینتل 4 درصد کاهش یافت و به $61.76. تسلا که افتتاح یک کارخانه در چین در سال گذشته سقوط 7.5 درصد را به پایان برساند در 833.79 در روز است.

آخرین فروش می تواند به تعمیق که شرکت ها گزارش های درآمدی و ارشاد منعکس کننده شرکت های بزرگ درد از شیوع گفته تحلیلگران.

“Coronavirus ممکن است کاهش در سرزمین اصلی چین اما این پرش را بیش از آخر هفته های مختلف به کشورهای دیگر است بسیاری از بازشناسی 2020 رشد برآورد” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>