داو به پایان می رسد خود را بدترین سه ماهه پس از سقوط از سال 1987

این سه ماهه از جهنم و وال استریت تا به حال هیچ ایده آن در آینده شد.

بازارهای سهام ایالات متحده در تضعیف روز سه شنبه نهایی بعد از سه ماهه اول پایان تاریخی غلتکی سوار coaster که ناودان همه عمده سه شاخص به خرس خاک به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مبهوت سرمایه گذاران با تعجب سریع تهاجم آمریکا است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 410.32 امتیاز یا به 21,917.16 ترک آن پایین نزدیک به 24 درصد در سال. آن را داو بدترین سه ماهه پس از سقوط از سال 1987 و شدیدترین سه ماهه اول کاهش رنگ آبی تراشه شاخص را 135 سال سابقه.

S&P 500 شاخص در ضمن کاهش 1.6 درصد به 2,584.59 ترک آن را بیش از 20 درصد در سال تا به امروز با آن بدترین سه ماهه اول از سال 1938. فناوری متمرکز نزدک بود در مسیر به پایان آن بدترین سه ماهه اول از سال 2008 آن را به عنوان کاهش یافته است تا آنجا که 0.8 درصد در سه شنبه.

قلب-توقف فروش به تازگی کند به عنوان علائم ظهور که مستند اقدامات در حال کمک به سرعت گسترش coronavirus. اما سرمایه گذاران هنوز هم چهره سنگی آینده با توجه به این که این بیماری هنوز به اوج در آمریکا که در آن انتظار می رود به روده اقتصاد در ماه های آینده.

“این بازار خرس قلم, عشقبازی,,,,,” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، “آن را به سمت راست رفت به پایان رسید و آن را به دلیل آن بسیار واضح است حق دور است که ما برای رفتن به یک رکود است.”

روز سه شنبه افت سهام در آمد که تعدادی از ما coronavirus مرگ و میر در صدر 3,100, فراتر مرگ و میر از 9/11 حملات تروریستی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس کشته 1,550 مردم در نیویورک به تنهایی که در آن بحران نمی رود به اوج برای یک تا سه هفته بیشتر Gov. اندرو کومو روز سه شنبه گفت.

گریم مرگ و میر همراه بود گلدمن ساکس پیش بینی اقتصاد ایالات متحده خواهد بود کوچک با 34 درصد در مقیاس سالیانه در سه ماهۀ دوم امسال این ویروس در بحران است. این بانک همچنین انتظار دارد که نرخ بیکاری به موشک وار رفتن به 15 درصد در اواسط سال از 3.5 درصد در ماه فوریه با توجه به بلومبرگ.

اما سرمایه گذاران نیز هضم نشانه هایی وجود دارد که نور در انتهای تونل. Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی, متخصص وجود دارد گفت: “برق” است که ملت اجتماعی-فاصله پروتکل مشغول به کار هستند. و تولید کنندگان چینی گزارش قوی تر بهبود در کارخانه فعالیت در ماه مارس بیش از انتظار می رود پس از ویروس ناودان صنعت در ماه فوریه است.

“سرمایه گذاران می توان برداشت و انتخاب در اینجا اما داستان به نظر می رسد آنها به چیدن داستان با اخبار مثبت و آنها رد این فروشگاه با اخبار منفی” گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. “به طوری که هم نشانه خوبی از نظر سیگنالینگ یک به نوبه خود در تمایلات سرمایه گذار به بیشتر مثبت است.”

هنگامی که بسته شدن زنگ زد دوشنبه داو صعود کرده 22.5 درصد از معاملات روزانه کم از 18,213.65 این آمار در هفته گذشته مشخص شده است که 38.4 درصد جست و خیز کردن از تمام زمان بالا رسیده فقط در ماه گذشته.

اما کارشناسان می گویند که بازار می تواند آزمون و یا از طریق شکستن اخیر در میان طبقه طولانی عدم اطمینان در مورد ویروس و چقدر بد آن را آسیب اقتصاد است.

“با وجود بازار سهام امروز انعطاف پذیری این است که هنوز هم احتمالا یک تظاهرات خرس بازار,” OANDA ارشد تحلیلگر بازار Ed ملا نوشت: در یک تفسیر. “اقتصاد خواهد شد بسیاری دیگر به راه اندازی مجدد و تاثیر آن بر روی مصرف کنندگان آمریکایی خواهد بود و ماندگار.”

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>