سهام ایالات متحده به پایان رسید سنگی هفته بر یک توجه داشته باشید به عنوان coronavirus همچنان به اعتصاب ترس در وال استریت.

پس از غوطه وری بیش از 800 امتیاز در شاخص Dow Jones industrial average با مقایسه به ضرر و زیان تا حدی که کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک “هدف” محرک برنامه برای کسب و کار در سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است.

“ما به دنبال در چیزهایی مانند افرادی که ممکن است رشته در خانه و از دست دادن پرداخت — ما می خواهیم برای کمک به آنها” Kudlow گفت: فاکس کسب و کار شبکه است. “کسب و کارهای کوچک در برخی مناطق جغرافیایی مناطق یا بخش های خاص, ما ممکن است مایل به کمک به آنها را با برخی از جریان نقدی است.”

آن را به اندازه کافی به فشار سهام به سبز به عنوان سرمایه گذاران اخم بیش از تاثیر اقتصادی این ویروس است که کاهش مسافرت هوایی و شدت ديگر ساخت در چین.

به پایان رسید روز پایین 250 امتیاز و یا 0.9 درصد به 25,864.78. S&P 500 با کاهش 1.7 درصد به 2,972.37 در حالی که نزدک شاخص کاهش یافته است 1.8 درصد به 8,575.62.

سرمایه گذاران به جای آب گرفتگی بازار اوراق قرضه. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید کاهش یافته است زیر 0.786 درصد جمعه ادامه شکستن رکورد کاهش این هفته است. بازده حرکت معکوس به قیمت برای اوراق قرضه در نظر گرفته امن و پناهگاه دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im