گسترش coronavirus اپیدمی ما فرستاده سهام ياوه برای هفتمین روز متوالی در روز جمعه دربندی بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

میانگین صنعتی داو جونز رفت و در یک وحشی غلتکی سوار coaster به عنوان عفونت های جدید گزارش شد فراتر از سرزمین اصلی چین غرق آنجا که 1086.07 امتیاز یا 4.3 درصد قبل از باریک شدن ضرر و زیان خود را در آخرین دقیقه به 25,409.36 پایین 357.28 امتیاز یا 1.4 درصد است.

یک روز قبل blue-chip شاخص متحمل بدترین حالت آن تنها-بعد رها در تاریخ خود حذف حدود 1200 امتیاز است. روز جمعه افت آورده داو را از دست دادن کل در این هفته به بیش از 3500 امتیاز.

سهام همسو با وجود رئیس فدرال جروم پاول سیگنالینگ بعد از ظهر جمعه که بانک مرکزی آماده شدن برای کاهش نرخ بهره برای مقابله با آسیب های اقتصادی به عنوان ویروس گسترش می یابد. بود که پس از رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد پرتاب کرده بود آب سرد بر روی این ایده در اوایل روز جمعه گفت: کاهش نرخ را در جدول اگر ویروس به رشد تمام عیار بیماری همه گیر.

Nasdaq سقوط تا آنجا که 3.5 درصد قبل از دوره نقاهت در اواخر روز برای پایان دادن به تخت. S&P 500 کاهش یافته است تا آنجا که 4.1 درصد قبل از پایان روز پایین 0.8 درصد در 2,954.22. دومی شاخص ارسال شده سریع ترین آن-تا کنون اصلاح تعریف شده است به عنوان یک 10 درصد سقوط از اوج اخیر پس از هدف قرار دادن آن در تمام زمان بالا فقط یک هفته پیش.

در حالی که سهام به طور خلاصه تنگ ضرر و زیان خود را پس از پاول گفته است آنها فرو ریخت و دوباره در اواخر بعد از ظهر به عنوان عفونت های جدید گزارش شده در سراسر جهان پیشی گرفته و کسانی که در سرزمین اصلی چین است. در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اواخر روز چهارشنبه تایید عفونت با منشا ناشناخته در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی