داو می افتد 786 امتیاز به عنوان وال استریت به صدر اعظم آلمان فدرال ریزرو تعجب کاهش نرخ

فدرال رزرو تحویل اولین اضطراری کاهش نرخ در بیش از یک دهه اما در کمال تعجب حرکت موفق به سرکوب وال استریت را به بدتر شدن ترس در مورد کوروناویروس.

تصمیم بانک فدرال در روز سه شنبه به بریده بریده هدفمند نرخ وجوه فدرال با نیم درصد به بین 1 درصد و 1.25 درصد بود به معنای “ارائه یک افزایش معنی دار به اقتصاد” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت.

این حرکت موفق به متقاعد کردن سرمایه گذاران اشاره کرد که آن را به انجام هیچ چیز برای جلوگیری از گسترش این ویروس در خارج از چین و اختلال در آن باعث به فعالیت های اقتصادی.

“ویروس مراقبت می کند که آیا نرخ بهره پایین تر گفت:” دونالد Selkin رئیس استراتژیست بازار در Newbridge اوراق بهادار. “ویروس بیولوژیکی چیز است.”

میانگین صنعتی داو جونز ببینید-اره شدید زیر فدرال ریزرو اعلام افزایش بیش از 300 نقطه در مدت کوتاهی پس از کاهش نرخ فاش شد. سپس آن را به طور خلاصه به سقوط تا آنجا که 996.4 امتیاز یا 3.7 درصد — از بین بردن بیش از نیمی از روز دوشنبه سرسام آور به دست آوردن حدود 1,300 امتیاز — پس از پاول بستری محدودیت های بانک مرکزی توانایی برای مبارزه با ویروس.

“ما تشخیص کاهش نرخ را کاهش نمی دهد میزان عفونت” پاول گفت.

آبی تراشه شاخص در روز سه شنبه به پایان رسید پایین 785.91 امتیاز یا حدود 2.9 درصد در 25,917.41. در ضمن S&P 500 به پایین بود 2.8 درصد و نزدک کاهش 3 درصد است.

به عنوان فرار سرمایه گذاران سهام آنها را شخم اوراق قرضه خزانه داری رانندگی عملکرد 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید یک معیار برای همه چیز از نرخ وام مسکن به کارت های اعتباری کمتر از 1 درصد به پایین ترین سطح خود.

ادامه داد: بازار اسلاید آمد به عنوان یکی دیگر از مرگ در ایالت واشنگتن شد بنا به گزارش نسبت به coronavirus آوردن مرگ و میر در ایالات متحده به هفت.

معامله گران بوده است, شرط بندی در عمل از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی به stanch اقتصادی خونریزی از شیوع کروناویروس که مختل زنجیره تامین و تهدید به کاهش رشد اقتصاد جهانی.

پاول اذعان کرد که این ویروس خود به خود و تلاش برای مهار آن “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.”

اما روز سه شنبه کاهش نرخ — اولین تحمیل بین تغذیه جلسات از سال 2008 — قبلا پخته شده را به بازار سهام و کمک به درایو روز دوشنبه تجمع که دیدم داو دست آوردن حدود 1,300 امتیاز به گفته ناظران. و آن را بعید است به کاهش درد از این سفر و گردشگری است که رنج می برد بسیاری از ویروس ،

“معقول ترین چیزی که برای برخی از مردم است که فقط در نهایت [به] خطر کردن جدول گفت:” چارلی ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im