Coronavirus وال استریت احساس حالت تهوع بیش از اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت بیش از 600 امتیاز در جمعه, پاک کردن همه از آن سود برای سال به عنوان ویروسی آنفولانزا مانند شیوع در چین همراه با ضعف داده های اقتصادی, نگرانی دامن زده است که رشد اقتصاد جهانی ممکن است در فروشگاه.

دلتا ایالات و خطوط هوایی آمریکا روز جمعه گفت آنها لغو تمام پروازهای بین آمریکا و چین فانینگ ترس است که این بیماری همه گیر است و آماده برای قرار دادن ترمز در اقتصاد جهانی است. سود هشدار از کاترپیلار در ضمن مطرح شده تازه آلارم در مورد چشم انداز رشد اقتصادی است.

مبرم اخبار شرکت ها پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus — که بیمار بیش از 9500 کشته و بیش از 200 — بین المللی اضطراری است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال کت و شلوار لحظات قبل از بسته شدن بازار deeming وقوع یک اضطراری برای بهداشت عمومی و جلوگیری از ورود به کشور برای هر کسی که به چین سفر کرده در عرض 14 روز گذشته.

داو به پایان رسید پایین 603.41 امتیاز یا 2.09 درصد در 28,256.03. S&P 500 به پایین بود 58.14 امتیاز یا 1.77 درصد در 3,225.52.

“این بسیار زشت است” گفت: یکی نیویورک-بر اساس ماکرو معامله گر. “این ویروس است که ساخت آن را سخت به چشم پوشی از همه چیز ما شده است نادیده گرفتن ماه.”

سرمایه گذاران کاهش یافته و سهام و اوراق قرضه آنها به عنوان رهبری برای پناهگاه های امن از جمله Treasurys و طلا. در ضمن قیمت های مس — یک شاخص کلیدی برای آینده فعالیت های ساخت و ساز — کاهش 13 روز پنج شنبه یک سقوط بی سابقه.

“من شده است به تجارت مس برای 40 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را گفت:” گرنویلل کریگ بنیانگذار تیورتن تجارت. “کردن 13 روز در یک ردیف ؟ آن باور نکردنی است.”

کریگ همچنین اشاره کرد که قیمت طلا افزایش یافت به عنوان بانک های مرکزی ذخیره این فلز گرانبها در یک حرکت است که معمولا رسوب یک رکود اقتصادی.

“من 50/50 در یک رکود برای یک سال و در حال حاضر من 60/40, 70/30” او گفت:. “هنگامی که بازار حرکت بسیار وحشیانه و خیلی سریع و خیلی غیر منتظره شما را به واکنش نشان می دهند.”

در جای دیگر مدیران خرید شیکاگو و شاخص که اقدامات درمانی از بخش تولید در غرب میانه آمریکا در آمد و در در 42.9 برای ژانویه از 48.9 در ماه دسامبر. هر مطلب زیر 50 نشان می دهد مشکل برای ما ساخت و تحلیلگران پیش بینی کرده بود که این شاخص قرار می گیرند تنها یک بیت به 48.5.

“ما شاخص شده اند برای مدتی اما در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد اذعان چیزی است که در واقع اشتباه در حال حاضر” mused دانیل Simulevic جهانی ماکرو مدیر صندوق. “نگرانی در مورد رشد شده اند منعکس شده در کالاها اما بازار سهام است.”

در میان همه خون در خیابان ها بود یکی سبز روشن استثنا در روز جمعه: سهام در آمازون افزایش یافت و بیش از 10 درصد در اوایل معاملات بعد از فوق العاده برآوردهای تحلیلگران پنج شنبه بعد از ظهر. خرده فروش آنلاین بازار کلاه در حال حاضر بیش از $1 تریلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im