داو جهش 347 امتیاز ادامه وال استریت را coronavirus بازیابی

بازارهای سهام ایالات متحده در ادامه بهبود متوسط در روز جمعه از coronavirus سوخت سقوط به عنوان سرمایه گذاران شروع به گرفتن آرامش در تلاش های دولت برای ارام کردن همه گیر اقتصادی آسیب.

میانگین صنعتی داو جونز صعود تا آنجا که 347.11 امتیاز یا 1.7 درصد در باز پس از به دست آوردن 1 درصد پنج شنبه. S&P 500 با افزایش 1 درصد در اوایل معاملات در حالی که نزدک کامپوزیت دیدم قوی تر 1.9 درصد پرش.

رگبار گلوله از بانک مرکزی اقدامات با هدف تحکیم اقتصاد به نظر می رسد در نهایت به تشویق سرمایه گذاران جمعه در میان وحشیانه موجب رکود با افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس ياوه جهان را به رکود است.

“شانه-راه اندازی توپخانه رگبار گلوله از جهان’ بانک مرکزی و خزانه دولت به نظر می رسد که متوقف پوسیدگی فراگیر اقتصاد جهانی در حال حاضر,” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک تفسیر.

اما وال استریت هنوز در مسیر نزدیک این هفته در قرمز. داو ریختن 3,098.43 امتیاز و یا 13.3 درصد در این هفته از طریق پنج شنبه به عنوان آن نوشته شده یک رکورد از دست دادن نقطه و بسته زیر 20,000 برای اولین بار در سه سال است. S&P خاموش بود 11.1 درصد برای این هفته در حالی که نزدک بود حدود 9.2 درصد است.

بازار می تواند باقی می ماند فرار به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر اروپا و آمریکا و کنگره صنایع دستی $1 تریلیون بسته محرک مالی برای کمک به stanch اقتصادی خونریزی. تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای نرخ بیکاری انتظار می رود که به موشک وار رفتن به این بیماری همه گیر نیروهای کسب و کار به اخراج کارگران با گلدمن ساکس پیش بینی 2.25 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>