داو جهش 495 امتیاز در اولین back-to-back سود از فوریه

ما سهام بسیج در روز چهارشنبه — اهمیت حیاتی خود را برای اولین بار به عقب دستاوردهای پس از ماه گذشته — همانطور که کنگره و کاخ سفید, توافق در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.

میانگین صنعتی داو جونز رز 495.64 امتیاز یا پس از قانونگذاران رسیده یک شبه معامله برای جوانان هزینه های بسته ای که ارسال خواهد شد و چک به طور مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها حتی آن را به عنوان وثیقه کردن ویروس زده صنایع اعم از شرکت های هواپیمایی و شرکت های بیمه به رستوران ها و هتل ها.

پیش از آن در جلسه داو صعود کرده تا آنجا که 1,315.02 امتیاز یا 6.3 درصد است. S&P 500 که گل رز به اندازه 5 درصد پس از یک صبح متلاطم تجاری بسته 1.2 بالاتر است. فناوری های سنگین نزدک نزدیک به 0.5 درصد کاهش پس از افزایش تا آنجا که 3.4 درصد پیش از آن در جلسه.

داو شنبه رالی آمد از داو بهترین روز از سال 1933 که در آن سهام در روز سه شنبه شروع به پریدن کرد 2,112 امتیاز یا 11.4 درصد, نشان دادن نشانه هایی که بازار شروع به پیدا کردن پایین از یک رکود و حتی به عنوان ویروس همچنان تهدیدی گفته تحلیلگران.

“اگر ما فقط می تواند در سبز امروز آن را به شما بگویم وجود دارد که خریداران واقعی آینده به بازار گفت:” اریک مارشال مدیر تحقیقات در هاجز مدیریت سرمایه. “در حال حاضر که آنها خود را خطاب به نقدینگی آنها قرار گیرند اوراق بهادار در حال حاضر مردم در حال رفتن, در حال رفتن, ‘OK آنچه که در واقعیت از وضعیت؟'”

بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا پاسخ وال استریت برای تماس مالی پاسخ به این ویروس در بحران مکمل فدرال رزرو در حرکت تهاجمی به stanch اقتصادی خونریزی. در حالی که بازار پیش بینی معامله سهشنبه گفته تحلیلگران و سرمایه گذاران هنوز هم تشویق توسط این واقعیت است که آن را در واقع انجام می شود.

آنها همچنین استقبال کنگره تلاش برای کمک به خیابان اصلی از طریق پرداخت نقدی به آمریکایی ها و حمایت از کسب و کارهای کوچک با توجه به مایکل Cuggino, رئيس جمهور و مدیر نمونه کارها دائمی سبد خانواده از بودجه.

“من فکر می کنم این فراهم می کند برخی از روانی به نفع بازار از نظر دیدن رهبری از DC” Cuggino گفت.

“من فکر می کنم بازار نگران بود که آنها خواهد کمانچه در حالی که رم سوخته, پس به صحبت می کنند چرا که شما هر روز در خیابان راه رفتن, شما حس واقعی تاثیر تعطیلی کامل در اقتصاد ما و جامعه ما,” او اضافه شده است.

محرک بیل اقدامات به ساحل تا همه گیر-کتک صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و بیمارستان ها به نظر می رسد برای کمک به داو بهتر وال استریت را دیگر معیار. 30-شاخص سهام نشده پست شده دو روز مستقیم از دستاوردهای از اوایل فوریه.

محاصره هوافضا غول پیکر بوئینگ led داو با آن سهام افزایش 24 درصد به $158.73 در حالی که بیمه های غول پیکر UnitedHealth افزایش 6.8 درصد به $234.49.

شرکت هایی که گرفته اند یک ضرب و شتم در طول ویروس بحران را “بالا رفته فوق العاده ای در صد سود اما از سطوح بسیار پایین است که به دلیل اثر محرک لایحه گفت:” دونالد Selkin رئیس استراتژیست بازار در Newbridge اوراق بهادار.

روز چهارشنبه سهام رالی آمد و حتی به عنوان ویروس همچنان به گسترش در آمریکا با تعداد موارد گزارش شده در نیویورک — کشور کانون بحران — بیش از 30 ، 000. گسترده مستندات منجر به تعطیلی کسب و کار و اخراج های دسته جمعی را موجب ترس از رکود اقتصادی هر چند بسیاری از کارشناسان انتظار یک جهش سریع بعد از ویروس فروکش.

رئیس جمهور تهمت نشان داد و گفت او می خواهد برای سرعت بخشیدن به باز گشت و گفت او می خواهد کشور “باز و مشتاق برای رفتن” عید پاک. نظرات به احتمال زیاد به معنای خوش بینی در میان سرمایه گذاران است که خاموش نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای ناظران گفت: به عنوان دامنه و مسیر شیوع نامشخص باقی می ماند.

“من نظر شخصی این است که ما نیاز به شروع به دیدن تست های بیشتر. بیشتر آزمایشات وضوح بیشتر شما در حال رفتن به دریافت” گفت: Sahak Manuelian مدیر عامل و سر از معاملات سهام در Wedbush اوراق بهادار. “هنگامی که ما شروع به گرفتن یک دسته در چقدر بد این سرایت است یا نه, پس از آن ما می توانید شروع به ساخت برخی از تصمیم گیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>