داو جهش بیش از 1000 امتیاز به عنوان coronavirus مرگ و میر در نقاط

سهام رسید دوشنبه میان نشانه هایی که coronavirus بحران کاهش در برخی از سخت ضربه مکان و حتی به مقامات آمریکایی هشدار داد از یک هفته پیش رو است.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد تا آنجا که 1,082.97 امتیاز یا حدود 4.4 درصد در اوایل معاملات به تعداد مرگ و میر ویروس به نظر می رسد به سرعت در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و نیویورک که گزارش روز به روز کاهش مرگ و میر در روز یکشنبه. آبی تراشه شاخص سقوط 360 امتیاز جمعه به هفته گذشته در قرمز.

S&P 500 و Nasdaq Composite افزایش یافت تا آنجا که 4.9 و 4.6 درصد بود و پس از باز شدن بل به امید همه گیر فروکش برداشته اروپایی و آسیایی سهام.

اما پرش می تواند در کوتاه مدت با توجه به این که بدترین هنوز به آمده در ایالات متحده جهانی, کانون شیوع.

رئیس جمهور تهمت و گفت: بیش از آخر هفته به انتظار “بسیاری از مرگ” در دو هفته آینده به عنوان اوج بحران روش.

“سرمایه گذاران مشتاق برای بازار به کف اما من مطمئن هستم که آنها به راحتی آب و طوفان می آیند و اعصاب خود را به احتمال زیاد خواهد شد به شدت مورد آزمایش قرار” OANDA ارشد ارز تحلیلگر کریگ Erlam نوشت: در یک تفسیر.

این تجمع در سهام آمد در کنار کاهش قیمت نفت پس از روسیه و عربستان سعودی به تعویق افتاد برنامه ریزی شده جلسه در مورد یک معامله برای کاهش تولید نفت از دوشنبه تا پنج شنبه.

خام وست تگزاس اینترمدیت آتی بودند پایین 4.5 درصد در $27.06 در هر بشکه رسید که از 9:18 صبح قیمت ها سر به فلک کشید هفته گذشته در امید پایان دادن به روسیه و عربستان سعودی در جنگ قیمت.

سرمایه گذاران مجبور به دست و پنجه نرم در هفته های اخیر به طور فزاینده ای با اخبار بد در مورد کوروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد مانند ضبط خوشه در تعداد مدعیان بیکاری در پایان ماه مارس. بازار خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند آشفته به عنوان مستند اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس نگه داشتن اقتصاد اساسا تعطیل به گفته کارشناسان.

“بازار سهام است که به احتمال زیاد فرار در هفته های آینده به عنوان داده های اقتصادی به تصویر کشیدن یک اقتصاد در فروپاشی کامل است که نمی خواهد بهبود تا زمانی که سوئیچ روشن است از ‘خاموش’ به ‘در’ دوباره” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

اما پرچین-صندوق میلیاردر لایحه Ackman تغییر چشم انداز خود را در بحران جمعه گفت او “آغاز به خوش” کمتر از سه هفته پس از شفاعت با مغلوب ساختن پیشی جستن به تعطیل کردن اقتصاد است. وی با ذکر نشانه هایی که این ویروس اوج در نیویورک و پیشرفت نسبت به درمان است.

“در حالی که آن را سخت به مثبت هنگامی که ما می دانیم که ده ها هزار نفر بیشتر می میرند و بسیاری از خواهد شد به شدت بیمار من هیچ چاره ای جز به بیشتر خوش بینانه در مورد آینده متوسط بر اساس اطلاعات و آمار در من دیده می شود به تازگی” Ackman گفت در توییتر.

اما نظر ابرو مطرح شده در Ackman تغییر در لحن آیات زیر است که او به تازگی ساخته شده $2.6 میلیارد دلار از شرط بندی در برابر این بیماری همه گیر-کتک بازار.

“دلیل این است که شما از بین رفته در حال حاضر ؟” یک کاربر توییتر نوشت: در پاسخ به Pershing مربع سرمایه موسس.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>