داو از دست می دهد بیش از 2000 امتیاز بدترین تک-بعد افت تا کنون به عنوان قیمت نفت سقوط

میانگین صنعتی داو جونز دچار بدترین حالت آن تنها-بعد نقطه قطره ever — فوق العاده از طریق سوابق مجموعه در اوایل این ماه — به عنوان یک قیمت نفت جنگ لرزاند سرمایه گذاران که در حال حاضر شده است دست پاچه بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

آبی تراشه شاخص نزدیک شدن خرس قلمرو میان نصب نگرانی در مورد رکود اقتصادی جهانی ياوه شکستن رکورد 2,013.76 امتیاز و یا 7.8 درصد به نزدیک در 23,851.02. Nasdaq افت 7.3 درصد به 7,950.68.

S&P 500 شاخص از دست 7.6 درصد به نزدیک در 2,746.56 — بدترین حالت آن بعد از دسامبر 2008 — پس از غواصی 7 درصد در باز کردن ساعت از معاملات راه اندازی یک بورس نیویورک “مدار شکن” که تا به حال متوقف تجارت برای 15 دقیقه.

دوشنبه نخستین بار است که تجارت محدود کردن اثر در زمان پس از زمان آستانه اجرا شد در سال 2013 برای جلوگیری از تکرار 1987 را “دوشنبه سیاه” تصادف.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت سقوط بیش از 25 درصد به $30.92 بشکه در روز دوشنبه پس از روسیه بیش از آخر هفته را رد کرد و پیشنهاد از اوپک به کاهش جهانی تولید نفت به میزان 1.5 میلیون بشکه در روز است.

روسیه رای دیده می شد به عنوان یک اقتصادی حمله عربستان سعودی که انتقام با افزایش تولید خود را دارد و باعث می شود قیمت نفت به nosedive.

“ما از ترس این می تواند برای مدتی در عین حال گفت:” جان استوارت جهانی انرژی اقتصاددان در بنای ماکرو. “پس از این نوع از فروپاشی عربستان سعودی به نظر می رسد قصد تنبیه [رئیس جمهور] پوتین با رانندگی کردن قیمت ها و گرفتن سهم بازار است. پوتین به نظر می رسد قصد برگزاری شرکت است. چگونه می توانم شما بهبود می یابند؟”

برخی از کارشناسان صنعت همچنین فشار بر آمریکا در بخش انرژی به عنوان یک عمدی شگرد توسط پوتین.

“او را دیدم این که صدها مایل دورتر” گفت: یکی انرژی معامله گر از رهبر. “او دارای نوسان بیش از بسیاری از شرق میانه در حال حاضر نیاز نیست قیمت نفت به بالا باشد آن عربستان سعودی است که نیاز است که ما نفت را فقط در تیراندازی گرفتار و او نمی تواند شادتر. او بازی شطرنج و هر کس دیگری بازی چکرز.”

ما شیل تولید رنج می برد با سهام در Diamondback انرژی تانک 45 درصد و سفیداب نفت سهام ياوه نزدیک به 40 درصد است. سهام پیشتاز ما ETF انرژی پایین 19.8 درصد در روز سقوط $11.13 به $45.01.

با توجه به دالاس تغذیه ما نفت شیل تولید کنندگان باید قیمت نفت را به ماندن در جایی بین 48 دلار به 54 دلار در هر بشکه به نوبه خود سود. باید روسیه و عربستان سعودی, ادامه, بازی مرغ, شرکت های نفتی آمریکا می تواند تبدیل به تلفات.

عربستان سعودی نیز احساس خرج کردن با سهام دولتی تولید کننده نفت عربستان آرامکو در حال سقوط 5.5 درصد در روز است.

S&P 500 در ضمن در حال حاضر حدود 18 درصد زیر آن تمام زمان بالا تنظیم شده در فوریه. 19. یک خرس بازار تایید شده است زمانی که سهام به 20 درصد پایین تر از رکورد اوج.

“این یک طوفان کامل” گفت: Chris Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد در Charlotte, North Carolina. “شما یک مقدار زیادی از عدم قطعیت نظر تا چه حد این ویروس را در ایالات متحده است. شما لایه بر روی این قیمت نفت را کاهش دهد.”

“امروز همه چیز در مورد روغن بودن نی که پشت شتر را شکست,” Zaccarelli اضافه شده است.

پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار در نیویورک به توافق رسیدند.

“در بسیاری از ترس در بازار و اگر قیمت نفت همچنان پایین تر از آن را نشان می دهد که رکود اقتصادی جهانی است نه دور” Cardillo گفت.

CBOE Volatility index سنج از سرمایه گذار اضطراب لمس بالاترین سطح خود از دسامبر 2008.

معیار 10 ساله خزانه داری آمریکا بازده به طور خلاصه غرق به 0.318 درصد کم سابقه بوده است.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>