داو فرو 900 امتیاز پس از تاریخی رالی به عنوان coronavirus گسترش

سهام ایالات متحده با وجود سقوط رئیس جمهور تهمت امضای 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات به عنوان کشنده اشکالات شایع در سراسر ایالات متحده لرزاند وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز غرق 915.39 امتیاز یا 21,636.78, خراب تاریخی سه روز تجمع که تا به حال به پایان رسید و 11 روز بازار خرس با وجود کنگره و کاخ سفید در روز جمعه در نهایت ارائه بزرگترین اقتصادی نجات در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

S&P 500 غرق آنجا که 3.4 درصد در حالی که نزدک کاهش 3.8 درصد است.

بی سابقه برنامه تسکین خواهد دل کردن چک و افزایش تا مزایای اشتغال برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها حتی آن را به عنوان غرفه تا کمبود پول نقد صنایع از شرکت های هواپیمایی به هتل.

سرمایه گذاران باقی می ماند پریشان رو به رشد آمار این بیماری همه گیر را رشد. ما تحت الشعاع چین این هفته با آن تعداد از coronavirus موارد است که در حال حاضر بیش از 85,000. تقریبا از 1300 نفر در آمریکا از جمعه.

“این روز تاریخی بازار سهام دوباره بجای اول برگشتن به نظر می رسد بیشتر از یک تظاهرات خرس بازار از تایید آن پایین است در محل” OANDA ارشد تحلیلگر بازار Ed ملا نوشت: در یک تفسیر. “Coronavirus نگرانی و اصول به احتمال زیاد شک و تردید باقی می ماند در ذهن همه است.”

روز جمعه پس از فروش داو افزایش یافت و تقریبا 4000 نقطه در قبل از سه معاملاتی روز — بزرگترین آن سه روز پرش از سال 1931 است.

سه روز افزایش تحریک انتظار بسته محرک اقتصادی برای رسیدگی به این ویروس در حال پایان دادن به رنگ آبی تراشه شاخص 11-بعد بازار فروش آن در کوتاه ترین تا کنون. با این وجود سهام همچنان به رنج کشیده با تمام عمده سه شاخص بیش از 20 درصد خود را در فوریه اوج.

مجلس نمایندگان رای جمعه به تصویب عظیم هزینه های طرح. اما این لایحه به احتمال زیاد تصویب شد پخته شده به اواسط هفته رالی به عنوان سرمایه گذاران که کنگره خواهد مطابقت فدرال رزرو تهاجمی تلاش برای بلانت ویروس اقتصادی تاثیر به گفته کارشناسان.

در حالی که دولت نشان داده است آن را به انجام آنچه در آن طول می کشد به stanch خونریزی بسیار نامشخص باقی مانده است در مورد مسیر ویروس و آسیب های اقتصادی آن باعث خواهد شد که ادامه خواهد داد به وزن در بازار در هفته آینده گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

“بازار با تخفیف خبر بد. سوال این است که چقدر بد آن را برای رفتن به” Krosby گفت. “این مشکل در اینجا این است که ما در رحمت از یک ویروس است که مسیر خود را و مراقبت می کند که ما در حال رفتن به محل کار و یا چگونه ما محدود خواهد شد.”

وال استریت در حال انتظار برای دیدن چگونه این ویروس را حفظ خواهد کرد عصری برای ما تعطیل به عنوان سرمایه گذاران در انتظار انتشار گزارش های درآمدی است که نشان می دهد چگونه شرکت ها شده است آمار با توجه به Lamar Villere, نمونه کارها, مدیر Villere متعادل صندوق.

“تا زمانی که ما برخی از معیارهای برخی از چارچوب را مناسب ارزیابی های تاریخی و آینده تاثیر آن را سخت برای من به راحتی با این اعتبار این تظاهرات” Villere گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>