یکی دیگر از روده غم انگیز نوسان در سهام.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط نزدیک به 1000 امتیاز در روز پنجشنبه — یک روز پس از افزایش بیش از 1 ، 000 امتیاز — به عنوان نگرانی در مورد گسترش coronavirus یک بار دیگر گریبانگیر وال استریت.

آبی تراشه شاخص غرق آنجا که 1,033.45 امتیاز و یا 3.8 درصد به عنوان جدید کروناویروس موارد ظهور در نیویورک هواپیماهای مسافربری هشدار داد کاهش درآمد و در عین حال یکی دیگر از کارناوال کروز کشتی رو محروم از بازگشت به بندر پس از مسافران بیمار.

داو به پایان رسید و بعد پایین 969.17 امتیاز یا 3.6 درصد در 26,121.69. S&P 500 و Nasdaq از دست 3.4 درصد و 3.1 درصد بود.

به عنوان سرمایه گذاران فرار به ایمنی نسبی اوراق بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید کاهش یافت و به رکورد پایین از 0.904 درصد است. جست و خیز کردن ضربه سهام بانک ها که با اتکا بر نرخ بهره برای سود. نرخ 30 سال ثابت وام مسکن کاهش یافت و به رکورد پایین از 3.29 درصد است.

غوطه ادامه داد: یک هفته است که بازار در نوسان بین سود و زیان. در روز چهارشنبه شاخص Dow به حال رسید حدود 1200 امتیاز پس از جو بایدن به ثمر رساند چندین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پیروزی و کنگره رخ داد یک معامله برای 8 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با کروناویروس.

که یک روز پس از داو کاهش یافته است 786 امتیاز به عنوان فدرال رزرو موفق به سرکوب سرمایه گذاران ترس با اورژانس نرخ بهره را کاهش دهد. در روز دوشنبه شاخص Dow افزایش یافته بود تقریبا 1,300 امتیاز خود بزرگترین واحد-بعد از نقطه به دست آورید تا کنون.

غلتکی سوار coaster یک پاسخ معمولی پس از یک شوک به عنوان بزرگ به عنوان coronavirus سوخت وحشت که فرستاده سهام به اصلاح خاک در هفته گذشته با توجه به کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“این نوع مانند یک زلزله وجود دارد, زلزله است که در هفته گذشته و پس از آن وجود دارد پس لرزه ها است که در این هفته” Rupkey گفت.

فروش ادامه داد: روز شنبه پس از دیگری جریان اخبار بد در مورد شیوع. یازده جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سراسر نیویورک پنج شنبه — از جمله دو در شهر نیویورک — یک روز پس از کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از آن اولین مرگ ناشی از این بیماری است.

در ضمن مسافرت هوایی بین المللی انجمن هشدار داد که جهانی مسافری خطوط هوایی کسب و کار می تواند از دست دادن $113 میلیارد دلار در درآمد این سال اگر ویروس گسترش بیشتر زیان دیده نمی شود پس از تاریکی روز از بحران مالی است. S&P 500 شرکت هواپیمایی شاخص غرق 8.2 درصد از جمله 13.4 درصد کاهش برای خطوط هوایی آمریکا.

سهام تفریحی سقوط پس از شاهزاده بزرگ اقیانوس پیمای متعلق به کارناوال پارسیان محروم شد از بازگشت به خانه خود را در بندر سان فرانسیسکو در coronavirus نگرانی پس از حداقل 20 نفر سرنشین سقوط کرد بیمار است. کارناوال سهام کاهش یافته و 14.1 درصد در حالی که Royal Caribbean Cruises کاهش یافت و 16.3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de