داو فرو آنجا که 1,086 نقاط سهام بدترین چهره هفته از سال 2008

Coronavirus سوخت وحشت ما تحت فشار قرار دادند سهام بیشتر به اصلاح خاک در روز جمعه قرار دادن آنها در مسیر خود را برای بدترین افت از سال 2008 بحران مالی است.

میانگین صنعتی داو جونز غرق آنجا که 1086.07 امتیاز یا 4.3 درصد و پس از باز شدن بل زیر آبی تراشه شاخص بدترین تک-بعد رها در تاریخ خود در روز پنج شنبه. داو بعد مقایسه تلفات و اخیرا کردن 513.55 امتیاز یا حدود 2 درصد در 25,253.09 آوردن این هفته را از دست دادن کل به بیش از 3,700 امتیاز.

شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 سقوط تا آنجا که 3.5 و 4.1 درصد به ترتيب پس از دوم شاخص ارسال شده سریع ترین آن-تا کنون اصلاح تعریف شده است به عنوان یک 10 درصد سقوط از اوج اخیر. S&P سقوط 4.4 درصد پنج شنبه به 2,978.76 فقط شش معاملات روز پس از رسیدن به یک رکورد بالا است.

تلاش ها برای مهار ویروس فلج زنجیره تامین در سراسر جهان و خفه کسب و کار سرمایه گذاری, افزایش اضطراب در مورد اقتصادی خرید اینترنتی است که می تواند برای ماه گذشته. در روز پنج شنبه گلدمن ساکس گفت: آن را در حال حاضر از ما انتظار دارد که شرکت ها ارسال خواهد شد صفر رشد درآمد برای سال 2020 است.

معامله گران در حال حاضر قیمت گذاری در نرخ بهره توسط فدرال رزرو را به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده, اما بسیاری از ابراز شک و تردید در مورد چگونگی این امر کاهش تاثیر شیوع. روز جمعه گلدمن ساکس گفت: آن را می بیند به عنوان بسیاری به عنوان سه کاهش نرخ از آوریل تا ژوئن به stanch شیوع اقتصادی آسیب.

اما رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد انداخت برخی از آب سرد در آن تصور جمعه گفت: یک کاهش نرخ بهره را در این جدول اگر ویروس به رشد تمام عیار بیماری همه گیر.

“بیشتر سیاست کاهش نرخ ها امکان اگر جهانی همه گیر در واقع توسعه با سلامت اثرات نزدیک شدن به مقیاس معمولی و آنفلوانزا اما این پایه مورد در این زمان” بولارد گفت.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow همچنین خواستار سرمایه گذاران به آرام گفت: او فکر می کند بازار “رفته بیش از حد است.”

“من فقط فکر نمی کنم کسی باید هراس در حال حاضر” Kudlow به خبرنگاران گفت:. “ما در حال رفتن به ماندن در این دوره در سیاست های ما.”

این فروش است که نگه داشتن حرکت خود را به دلیل عدم اطمینان بیش از چگونه مصرف کنندگان ممکن است واکنش نشان می دهند اگر ویروس بازدید ما سخت تر با توجه به اریک مارشال مدیر تحقیقات در هاجز سرمایه است.

“من فکر می کنم بازار فقط نمی دانم چگونه به تخفیف که ناشناخته” مارشال گفت. “تاثیر می گذارد توانایی من برای رفتن به محل کار و مراقبت از خانواده و فرستادن بچه ها به مدرسه و همه ی آن چیزهایی است؟”

در یک علامت اولیه از چگونگی این بیماری همه گیر در حال تغییر مصرف کنندگان آمریکایی ” تفکر بیش از 27 درصد از کسانی که در نظر سنجی این هفته گفت: آنها در حال حاضر محدود کردن بازدید از مناطق عمومی مانند مراکز خرید و یا اجتناب از آنها را در مجموع با توجه به Coresight پژوهش است.

مصرف کننده “شوک تقاضا” می تواند ضربه زدن به ما در صورتی که تعداد موارد تایید شده افزایش می یابد در داخل کشور — به خصوص اگر شیوع نیروهای مدارس به نزدیک آن را به عنوان در ژاپن گفت: Wouter Jongbloed, رئیس, سیاسی, تجزیه و تحلیل خطر در Exante داده است.

“به ویژه هنگامی که آن را از کالیفرنیا شروع می شود و ظاهر می شود به طور گسترده تر از طریق قاره ما که چیزی که ما مصرف کننده خواهد بود spooked بسیار بیشتر از آن است که در حال حاضر و شبیه اروپایی پاسخ خیلی بیشتر” Jongbloed گفت.

بازارهای بین المللی نیز کاهش یافت دوباره جمعه به عنوان ویروس موارد ظهور در دیگر کشورهای آسیایی و اروپا. توکیو و شانگهای عمده شاخص های سهام در هر بسته حدود 3.7 درصد و شاخص DAX آلمان سقوط تا آنجا که 5.2 درصد قبل بریده شده و زیان. لندن FTSE 100 و پاریس CAC 40 شاخص بودند به تازگی پایین 3.5 و 4 درصد بود.

“گسترش گسترش COVID-19 در سطح جهان است باعث زنگ در میان سرمایه گذاران” یوجین Leow و چانگ Weiliang سنگاپور مبتنی بر DBS بانک نوشت: در یک جمعه گزارش. “افزایش ریسک گریزی از همه گیر ترس مشهود است از یک جست و خیز کردن در اروپا و ایالات متحده این هفته است.”

در این هفته بوده است و بدترین از سال 2008 برای بازارهای جهانی سهام با برخی از $5 تریلیون دلار سقوط ارزش کل بازار از MSCI تمام کشور های دنیا شاخص است که آهنگ های نزدیک به 50 کشور ،

نگرانی در مورد کشنده coronavirus’ در سراسر جهان گسترش و عدم اطمینان در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار رشد اقتصادی باعث وحشت در وال استریت این هفته نیز تعداد موارد صعود خارج از چین که در آن شیوع آغاز شده است.

Coronavirus باعث بد تر کسب و کار اخبار به قطره ای در شب: توکیو دیزنی لند گفت: این امر نزدیک از طریق مارس 15 بیش از نگرانی در مورد شیوع و خودروساز کره ای هیوندای تعطیل کردن یک کارخانه پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس.

و Geneva International Motor Show لغو شد پس از دولت سوئیس ممنوع مجامع عمومی از بیش از 1000 نفر در اضافه کردن به گزارش لیست اوراق کنوانسیون که شامل کنگره جهانی موبایل گوشی های هوشمند, نمایشگاه و Facebook را F8 کنفرانس توسعه.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de