Coronavirus ترس گریبانگیر بازار سهام ایالات متحده دوباره پنج شنبه منجر وال استریت به بازگشت بسیاری از قبل از روز داشت.

میانگین صنعتی داو جونز غرق آنجا که 1,033.45 امتیاز و یا 3.8 درصد به چندین جدید کروناویروس موارد ظهور در نیویورک و صنعت هواپیمایی گفت: این فرح برای کاهش درآمد.

آبی تراشه شاخص به تازگی خاموش 995.66 امتیاز یا 3.6 درصد در 26,095.20. S&P 500 و Nasdaq composite با سقوط تا آنجا که 3.6 و 3.2 درصد بود.

غوطه در ادامه نوسانات هفته است که بازار در نوسان بین سود و زیان — یک پاسخ معمولی پس از یک شوک به عنوان بزرگ به عنوان coronavirus سوخت وحشت که فرستاده سهام به اصلاح خاک در هفته گذشته با توجه به کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“این نوع مانند یک زلزله وجود دارد, زلزله است که در هفته گذشته و پس از آن وجود دارد پس لرزه ها است که در این هفته” Rupkey گفت.

داو رسید حدود 1200 امتیاز پنج شنبه پس از جو بایدن به ثمر رساند چندین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پیروزی و کنگره رخ داد یک معامله برای 8 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با کروناویروس. که پس از داو مجموعه ای که روزانه از نقطه به دست آوردن رکورد در روز دوشنبه تنها به رها کردن 786 امتیاز سهشنبه پس از فدرال رزرو موفق به سرکوب سرمایه گذاران ترس با اورژانس نرخ بهره را کاهش دهد.

اما این فروش ادامه داد: روز شنبه پس از دیگری جریان اخبار بد در مورد شیوع. یازده جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سراسر نیویورک پنج شنبه — از جمله دو در شهر نیویورک — یک روز پس از کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از آن اولین مرگ ناشی از این بیماری است.

هواپیمایی سهام گرفته اند و شتم از زمان شروع این بیماری همه گیر است که منجر به مسافرت های بین المللی محدودیت و افسرده تقاضا برای پرواز. اما همه چیز می تواند بدتر شود. بین المللی مسافرت هوایی انجمن هشدار داد که جهانی مسافری خطوط هوایی کسب و کار می تواند از دست دادن $113 میلیارد دلار در درآمد این سال اگر ویروس گسترش بیشتر زیان دیده نمی شود پس از تاریکی روز از بحران مالی است.

Southwest Airlines سهام کاهش یافته است تا آنجا که 5.8 درصد پنج شنبه پس از شرکت هشدار داد درآمد حاصل از آن می تواند یک ضربه بزرگ به 300 میلیون دلار در سه ماهه اول. دلتا سهام به تازگی پایین 8.1 درصد در حالی که ایالات سهام خاموش بود 10.1 درصد و سهام آمریکا سقوط کرده بود 8.1 درصد است.

“اختلال در مسافرت و تجارت در حال گسترش است و سهام جهانی به احتمال زیاد در تلاش برای نگه داشتن سیاستهای مالی و پولی محرک تجمع رفتن به عنوان ضریب اطمینان همچنان به فرو ریختن” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

نوسانات بازار آمده است با سهام حجم معاملات که به طور متوسط 15 میلیارد سهم یک روز پس از چهارشنبه گذشته — بیش از دو برابر میانگین روزانه برای 2019 با توجه به کریس, Dearborn, مدیر عامل بازار Nasdaq هوش میز.

“یک معامله گر ضرب المثل به ذهن می آید که “حجم تایید حرکت'” دیربورن نوشت: در یک شنبه در خبرنامه. “این تیز حرکت در سهام همراه با یک پرواز به ایمنی مانند خزانه و طلا نه تنها نشان می دهد که چگونه وحشت زده و عصبی سرمایه گذاران بلکه بازیگران سایه در آینده سود شرکت است که در موتور که باعث می شود بازار بروید.”

کوتاه-فروشندگان آمده اند به دور از های اخیر دیوانگی با سود سنگین. کل داخلی حقوق صاحبان سهام کوتاه بهره صعود به $848.3 میلیارد از Feb. 24 3 مارس به بازار متصلب تا بیش از $14.5 میلیارد دلار در کوتاه اضافی-فروش با توجه به اطلاعات مالی شرکت S3 همکاران. Shorters دیدم علامت خود را-به-بازار سود پرش $51.3 میلیارد دلار یا حدود 6 درصد در آن زمان S3 گفت.

توجه بازار به احتمال زیاد به نوبه خود به وزارت کار ایالات متحده ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه. وال استریت است eyeing نسبتا قوی استخدام در شماره فوریه به عنوان coronavirus بیماری همه گیر نشده ناودان بازار کار کاملا هنوز Rupkey گفت: — اما ضعیف تر از حد انتظار گزارش می تواند مخزن سهام بیشتر است.

“مردم واقعا می تواند عجایب اگر این تعداد در حال حاضر شروع به نرم شدن” Rupkey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی