داو قیمت بیش از 800 امتیاز در coronavirus محرک امید

بازارهای سهام ایالات متحده در تقویت شنبه از تاریخی پس از سقوط رئیس جمهور تهمت وعده داده شده یک محرک های مالی به stanch اقتصادی خونریزی از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد تا آنجا که 873.87 امتیاز یا 3.6 درصد در باز سیگنالینگ باز گشت از روز دوشنبه بازار گسترده تار و مار است که به رنگ آبی تراشه شاخص بدترین حالت آن تنها در روز کاهش پیدا کند تا کنون.

S&P 500 و Nasdaq composite نیز شروع به پریدن کرد تا آنجا که 3.4 و 3.6 درصد به ترتيب در اوایل معاملات زیر رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه شب تعهد “بسیار چشمگیر” اقدامات برای حفاظت از کارگران و کسب و کار از coronavirus بحران از جمله مالیات بر حقوق برش و مرخصی استعلاجی بودجه.

“در زمان بحران هیچ چیز مهم تر است در بازگرداندن اعتماد به نفس از دولت به ظاهر آرام و در کنترل وضعیت شکننده که کنترل ممکن است” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از دولت coronavirus نیروی کار “به نظر می رسد که کشیده که feat [خاموش] امروز صبح” هالی گفت.

به امید یک محرک فرستاده داو آتی تا بیش از 1000 امتیاز برای بخشی از شنبه صبح. اما آنها مقایسه دستاوردهای پس از CNBC گزارش داد که کاخ سفید آماده بود و نه اعلام یک خاص اقتصادی طرح. “بسیاری از جزئیات نیاز به کار را” یک مقام رسمی گفت: شبکه.

داو ریختن بیش از 2000 نقطه و شاخص S&P درگیری های بعد از دسامبر 2008 روز دوشنبه پس از عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید نفت و بریده بریده قیمت که ناشی از قیمت نفت خام به نازل شدن. نوپای جنگ قیمت در آمد بالا از نگرانی در مورد شیوع کروناویروس صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

نفت خام بهبود شنبه با قراردادهای آتی نفت خام برنت به تازگی پریدن از 8.3 درصد به $37.24 در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت آتی به تازگی تا 8.7 درصد در $33.85 در هر بشکه پس از غوطه وری 25 درصد دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>