داو سورتمه نزدیک به 3 ، 000 امتیاز — بزرگترین افت از سال 1987

داو فرو حدود 3000 امتیاز در روز دوشنبه — و یا نزدیک به 13 درصد آن بزرگترین افت از “جمعه سیاه” سقوط 1987 — پس از فدرال رزرو را به بریده بریده نرخ بهره نزدیک به صفر stoked نگرانی در مورد آسیب coronavirus در حال انجام است تا اقتصاد.

سهام شتاب خود را به سمت پایین حرکت می کند در دقیقه آخر معاملات به عنوان رئیس جمهور تهمت هشدار داده است که ویروس کشنده ممکن است اوج در ایالات متحده تا ماه ژوئیه یا اوت. کاخ سفید به شدت توصیه ها از جمله لغو همه اختیاری سفر و اجتناب از فضاهای عمومی و تجمع بیش از 10 نفر.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 2,997.10 امتیاز و یا 12.9 درصد به 20,188.52. که در فاصله تف از 19,827.25 که در آن داو بسته بعد از رئیس جمهور تهمت را افتتاح on Jan. 20, 2017.

S&P 500 که تا به حال باعث شده سوم آن “مدار شکن” در آغاز روز به ياوه بیش از 8 درصد در عرض چند ثانیه از باز کردن زنگ از دست رفته 12 درصد به نزدیک در 2,386 دفاع کند گرفته شد.13. نزدک کاهش 12.3 درصد به 6,904.59.

بانک فدرال دوم اضطراری کاهش نرخ در کمتر از دو ماه آمد اواخر روز شنبه تنها دو روز پیش از آن برنامه ریزی شده سیاست جلسه روز سه شنبه و چهارشنبه. برش در زمان بسیاری از سرمایه گذاران را غافلگیر سوخت حس زنگ آن است که بانک مرکزی به سرعت با استفاده از مهمات آن برای مبارزه با این بیماری همه گیر مرگبار.

در علاوه بر این به کاهش کوتاه مدت نرخ بهره بین صفر تا 0.25 درصد تغذیه گفت: آن را به خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. تجارت در بازار شروع به دریافت snarled هفته گذشته با معامله گران گفت: آنها را دیدم disconcertingly شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

دوشنبه جست و خیز کردن و بلافاصله پس از شکستن رکورد تجمع روز جمعه زمانی که داو رسید 1,985 نقاط رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی و رونمایی از 50 میلیارد دلار جنگ قفسه سینه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>