داو سورتمه نزدیک به 3 ، 000 امتیاز — بزرگترین افت تا کنون

داو فرو حدود 3000 امتیاز در روز دوشنبه — خود بزرگترین نقطه قطره از فدرال رزرو را به بریده بریده نرخ بهره نزدیک به صفر stoked نگرانی در مورد آسیب coronavirus در حال انجام است تا اقتصاد.

سهام شتاب خود را به سمت پایین حرکت می کند در دقیقه آخر معاملات به عنوان رئیس جمهور تهمت هشدار داده است که ویروس کشنده ممکن است اوج در ایالات متحده تا ماه ژوئیه یا اوت. کاخ سفید به شدت توصیه ها از جمله لغو همه اختیاری سفر و اجتناب از فضاهای عمومی و تجمع بیش از 10 نفر.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 2,997.10 امتیاز و یا 12.9 درصد — بزرگترین درصد افت تا کنون — به 20,188.52. که در فاصله تف از 19,827.25 که در آن داو بسته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح on Jan. 20, 2017.

S&P 500 که تا به حال باعث شده سوم آن “مدار شکن” در آغاز روز به ياوه بیش از 8 درصد در عرض چند ثانیه از باز کردن زنگ از دست رفته 12 درصد به نزدیک در 2,386 دفاع کند گرفته شد.13. نزدک کاهش یافت و 12 درصد به 6,904.59.

بانک فدرال دوم اضطراری کاهش نرخ در کمتر از دو ماه آمد اواخر یکشنبه. برش در زمان بسیاری از سرمایه گذاران را غافلگیر سوخت حس زنگ آن است که بانک مرکزی به سرعت با استفاده از مهمات آن برای مبارزه با این بیماری همه گیر مرگبار.

در علاوه بر این به کاهش کوتاه مدت نرخ بهره بین صفر تا 0.25 درصد تغذیه گفت: آن را به خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. تجارت در بازار شروع به دریافت snarled هفته گذشته با معامله گران گفت: آنها را دیدم disconcertingly شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

“فدرال رزرو اتحاد عمل در راه است که باید مورد تحسین قرار گرفته اما بیشتر ابزارهای مورد نیاز خواهد بود به پرش شروع این زمینه گفت:” مایکل Poutre شریک مدیریت در Terraform سرمایه است. “شما می دانید بازار نیست ماندن در اینجا. آن را رفتن به پایین و یا بالا. ما در حال وارد شدن به حالت وحشت.”

دوشنبه جست و خیز کردن و بلافاصله پس از شکستن رکورد تجمع روز جمعه زمانی که داو رسید 1,985 نقاط رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی و رونمایی از 50 میلیارد دلار جنگ قفسه سینه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

شدید محدودیت در کسب و کار و زندگی روزانه افزایش نگرانی ها در مورد اخراج و کاهش هزینه های مصرف کننده و کاهش رشد اقتصادی در ایالات متحده است. گلدمن ساکس یکشنبه هشدار داد که این کشور تولید ناخالص داخلی رشد نخواهد کرد و در همه حال در سه ماه اول سال و قرارداد 5 درصد در سه ماهه دوم در میان coronavirus بحران است.

اما آن را دشوار است به طور کامل اندازه درجه ای از ویروس های مربوط به کاهش سرعت به دلیل برخی نقاط داده ها مانند تولید ناخالص داخلی نمی گرفتن تاثیر حرکت سریع بحران در هفته با توجه به کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“این است که تقریبا بی سابقه” Rupkey گفت. “آن را مانند هر رکود اقتصادی دیده ایم به دلیل آمار اقتصادی نگاه کامل در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>