داو موج 1,049 نقاط محرک حرکت می کند پس از بدترین روز از سال 1987

بازارهای سهام ایالات متحده در بازگشت در روز سه شنبه یک روز پس از آنها در زمان خود بدترین ضربه پس از سقوط 1987 — به فدرال رزرو و کاخ سفید پرده برداری تازه حرکت می کند به سهولت اقتصادی ضرب وشتم که در حال ایجاد اغتشاش توسط coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز — که سقوط کرده بود نزدیک به 3 ، 000 امتیاز در روز دوشنبه رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد این ویروس می تواند باقی بماند در ایالات متحده از طریق تابستان — به دست آورد 1,048.87 امتیاز و یا 5.2 درصد به نزدیک در 21,237.38.

این bounceback آمد در میان گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد فشار برای $850 میلیارد بسته محرک — از جمله مالیات بر حقوق برش و 50 میلیارد دلار در کمک به صنعت هواپیمایی به بلانت coronavirus اقتصادی تاثیر است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین گفت که کاخ سفید در حال همکاری با کنگره در یک طرح است که ارسال چک برای هر آمریکایی در تلاش برای به دست آوردن پول در مصرف کنندگان جیب به سرعت.

مقامات آمریکا در حال “تلاش برای برقراری ارتباط است که ما در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد گفت:” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، “در این مرحله ما قصد داریم به همه چیز رسیدیم و سپس برخی از.”

این تجمع پس از یک roller-coaster روز است که قبلا دیدم داو سقوط به زیر 20,000 برای اولین بار در بیش از سه سال به روزانه کم از 19,882.26 — کمتر از 100 امتیاز بالا که در آن شاخص بسته در روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Jan. 20, 2017 افتتاح.

توسط این جلسه تا پایان S&P 500 با صعود 6 درصد به 2,529.19 . نزدک افزایش 6.2 درصد به 7,334.78.

وال استریت شده است تقاضاهای مصرانه برای سال مالی اقدام از کنگره و کاخ سفید به همراه تغذیه تهاجمی سیاست های پولی حرکت می کند — آخرین که با هدف کمک به اعتبار جریان به خانواده ها و کسب و کار.

این بانک روز سه شنبه گفت: از آن خواهد شد راه اندازی یک “تجاری مقاله بودجه مرکز” به خرید بدهی از شرکت های واجد شرایط در بازار اعتبار یک استراتژی برای اولین بار استفاده می شود در طول سال 2008 بحران مالی است. که می آید بر روی پاشنه از تغذیه کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و راه اندازی مجدد آن خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان کاهش کمی.

“بازار می خواهد دولت را در بدترین سناریو را از روی میز این است که ما اجرا از پول چون مردم نمی توانند کار کنند” گفت: Michael Antonelli بازار استراتژیست در Robert W. Baird & Co. “وجود دارد یک سطح شیب دار تا در مالی پاسخ. هدف قرار دادن بخش برای قرار دادن چک در مردم جیب.”

“فدرال رزرو بوده است نه گرفتن اعتبار بیشتر برای آنچه در آن انجام شده است اما شما می توانید ببینید که در آن تمرکز است” اضافه شده کوئنسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “آن نیاز به تکمیل این بسته محرک. آن را نمی تواند تمام آن را در خود را دارد.”

روز سه شنبه گزاف گویی نادر بود نقطه روشن در یک فرار دوره است که دیده می شود وال استریت را ضرب و شتم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کسب و کار در سراسر ایالات متحده و تهدید به دستگیری هزینه های مصرف کننده.

شاخص Dow و S&P شاخص کاهش یافت و به خرس-بازار قلمرو تعریف شده به عنوان یک 20 درصد کاهش از اوج اخیر — در هفته گذشته در میان وحشت رو به رشد در مورد کوروناویروس. S&P به شدت کاهش یافت و به اندازه کافی به ماشه بازار circuit-breakers و به طور خلاصه توقف معاملات سه بار ظرف شش معاملات روز.

S&P به شدت کاهش یافت و به اندازه کافی به ماشه بازار circuit-breakers و به طور خلاصه توقف معاملات سه بار در شش معاملات روز. این بسته روز دوشنبه به پایین نزدیک به 30 درصد از رکورد مجموعه ای کمتر از یک ماه پیش.

“واضح است که هیچ کس می داند که چگونه چیزهای بد می تواند و هنگامی که سهام را در نهایت ممکن است پایین اما ما احساس می کنیم ما در حال نزدیک شدن” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی.

اما بیشتر در تلاطم است و در راه Paulsen گفت: به عنوان CBOE Volatility Index — است که اغلب به نام بازار ترس سنج — آمار یک رکورد در روز دوشنبه.

“ما به دنبال یک پایین است و این یک روند” Paulsen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>