داو موج 1,173 امتیاز در بایدن برنده coronavirus بودجه

داو جونز صنعتی افزایش یافت و تقریبا 1200 امتیاز امتیاز در روز چهارشنبه به عنوان وال استریت تشویق جو بایدن تعجب دموکرات اولیه سرب بیش بهداشت ، برنی ساندرز — و کمک های مالی برای مبارزه با کشنده coronavirus.

سهام افزایش یافت و در مراسم افتتاحیه بل در بایدن فوق العاده سهشنبه افزایش به جبهه دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری پیش از ساندرز که سیاست تهدید بزرگ و موسسات مالی و مراقبت های بهداشتی شرکت.

دستاوردهای تنها رو به ظهر زمانی که نمایندگان کنگره آمریکا رخ داد یک معامله برای 8 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با ویروس گسترش یافته است.

میانگین صنعتی داو جونز به دست آورد و در مجموع 1,173.45 امتیاز یا 4.5 درصد به 27,090.86 در طول تمام روز رگه برنده در حالی که S&P 500 با افزایش 4.1 درصد به 3,130. شاخص Nasdaq composite به پایان رسید روز تا 3.8 درصد به 9,018.

مراقبت های بهداشتی سهام را به خصوص به خوبی در میان تیره چشم انداز ساندرز’ “مدیکر برای همه” پیشنهاد. ارائه دهنده بیمه Anthem شروع به پریدن کرد 15.6 درصد برای پایان دادن به روز در $296.42 در حالی که Humana همچنین ارائه دهنده بیمه, افزایش 14.4 درصد به $372.34.

“آقای بایدن نمی مرعوب بالای یک درصد و شرکت های بزرگ امریکا تقریبا به همان اندازه به عنوان آقای ساندرز” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

وال استریت نیز به احتمال زیاد تشویق دست و پا زدن کمپین سناتور. الیزابت وارن که پشتیبانی از بسیاری از سیاست ها به عنوان ساندرز با توجه به Ritholtz مدیریت ثروت مدیر عامل جاش قهوه ای است. وارن برنده هیچ سوپر شنبه مسابقات به پایان رسید و پشت بایدن در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

“دیوار Streeters همیشه مخفیانه تر بوده است و ترس از او بیش از هر کس دیگری به او داده …تخصص” قهوه ای ” در توییتر.

داو فرو 786 امتیاز سهشنبه به عنوان تغذیه اولین اضطراری کاهش نرخ از سال 2008 موفق به سرکوب گران’ نگرانی در مورد کوروناویروس تضعیف اقتصاد جهانی است. شیوع کشته شدن بیش از 3000 نفر از جمله حداقل نه در آمریکا و تهدید به کاهش رشد اقتصادی این سال است.

بازارهای سهام شده اند فرار نگرانی در مورد کوروناویروس گسترش بیشتر در خارج از چین است. داو به دست آورد حدود 1,300 امتیاز پنج شنبه, بزرگترین واحد-بعد از نقطه به دست آورید تا کنون پس از ریختن بیش از 3500 امتیاز در وال استریت بدترین هفته از سال 2008.

کنگره سعی در سرکوب برخی از کسانی که ترس روز چهارشنبه با یک لایحه دو حزبی برای ارائه $8.3 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس.

این لایحه که می تواند به تصویب هر دو مجلس تا پایان هفته خواهد با ارائه بیش از 2 میلیارد دلار برای کمک های فدرال و ایالتی و محلی مبارزه با گسترش coronavirus از جمله 300 میلیون دلار برای مراکز کنترل بیماری سریع پاسخ صندوق.
یکی دیگر از 3 میلیارد دلار را برای پیدا کردن یک درمان و همچنین برای درمان و آزمایش های تشخیصی.

سهام ایالات متحده شده اند بر روی یک سوار rollercoaster به عنوان coronavirus گسترش خارج از چین که در آن خود را به شدت مختل تولید از جمله کالا های ساخته شده توسط شرکت های ایالات متحده.

این گسترش به ما منجر شده است در بسیاری از شرکت های فن آوری لغو حوادث بزرگ است.

استارباکس در روز چهارشنبه گفت: آن را به طور معمول جشنواره نشست سالانه برنامه ریزی شده برای مارس 18 در حال حاضر برگزار شود آنلاین. مرگ و میر در ایالت واشنگتن که در آن قهوه غول پیکر است که مقر آن تا رسید به نه پس اول ما مرگ گزارش شده در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>