داو موج دوباره در میان گزارش coronavirus همه گیر است کاهش

سهام ایالات متحده در ابتدا شروع به پریدن کرد و دوباره سه شنبه به عنوان وال استریت nursed امیدوار است که coronavirus بحران در نهایت ممکن است نگه دارید قبل از کشویی در پایان روز.

پس از صعودی تا آنجا که 937.25 امتیاز یا 4.1 درصد در میان نشانه هایی که این بیماری همه گیر است که کاهش میانگین صنعتی داو جونز تعطیل 26.13 امتیاز در 22,653.86. این شاخص S&P 500 و Nasdaq composite نیز صعود در اوایل معاملات خود را از دست داد زمین لغزش 4.27 به 2,659.41. Nasdaq در نهایت تضعیف 25.98, به 7,887.26

خوشبینی اولیه سوخت گزارش که سهشنبه روز اول بود که چین که در آن شیوع آغاز شده و تا به حال هیچ جدید COVID-19-مربوط به مرگ و میر برای اولین بار از ژانویه اراذل و خوش بینی است که تا به حال کمرنگ شده توسط پایان روز.

اوایل دستاوردهای دنبال یک شنبه رالی که دیدم داو افزایش 1,627 امتیاز به عنوان ویروس مرگ و میر کند در سخت ضربه ، سرمایه گذاران به نظر می رسد تشویق سیگنال است که ایتالیا و اسپانیا — اروپایی نقاط — به دنبال شل مستند اقدامات است.

اما وجود دارد طولانی سوال در مورد چقدر اقتصاد رنج می برند از مستندات گسترده با حدود 10 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته آخر ماه مارس است.

“وضعیت شبیه 1929 زمانی که سهام در ابتدا nosedived اما پس از آن بسیج تنها به سقوط تجمعی 89 درصد پس از سرمایه گذاران متوجه شدت افسردگی” اقتصاددان گفت: Gary شیلینگ که شناخته شده است برای prescient پیش بینی.

“موازی امروز که تاج ترساندن ممکن است در پایان از سلامت نظر آسیب را در سراسر جهان اقتصاد است که هنوز به شکل میگیرد.”

گزارش اضافی توسط تورنتون McEnery

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im