داو موج بیش از 2100 امتیاز — بزرگترین افزایش از سال 1933

داو رسید بیشتر 2,100 امتیاز — بزرگترین تک روز پس از به دست آوردن 1933 — در نشانه هایی که کنگره نزدیک به یک معامله برای ما بسته محرک اقتصادی به ارزش تا آنجا که $2 تریلیون دلار برای جبران اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز رز 2,112.98 امتیاز و یا 11.4 درصد به 20,704.91 به عنوان قانونگذاران بسته در یک معامله برای نجات بسته است که پوسته می پرداخت نقدی به شهروندان آمریکایی و اجازه عظیم کمک مالی برای مشکل بخش های صنعتی از شرکت های هواپیمایی برای mom-and-pop رستوران.

S&P 500 پرید 9.4 درصد به 2,447.33 در بهترین روز خود پس از بحران مالی 2008 و در حالی که نزدک بسته 8.1 درصد بالاتر در 7,417.86. جهش بزرگ آمد و پس از یک شنبه فروش موجب شده توسط سنا عدم تصویب لایحه محرک برای دومین بار در دو روز.

در حالی که تشویق سیگنال های پدید آمده از واشنگتن و ویروس دیگر کشورهای درگیر به گفته کارشناسان این نامشخص است که آیا این بازار فرار می تواند به حفظ یک رالی میان همیشه در حال تحول همه گیر. داو نشده پست شده دو روز مستقیم از دستاوردهای از اوایل فوریه.

“ما همیشه به دنبال آن بالا بالاتر بود و نشان از سرمایه گذاران است که باید اعتماد به نفس بیشتری گفت:” کوئینسی Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی. “بازار در حال رفتن به می خواهید به آزمون پایین و نه فقط یک بار شاید دو بار یا حتی سه بار. و ما باید برای آن آماده است.”

وال استریت شده است اضطراب برای مقیاس بزرگ هزینه های بسته برای تکمیل فدرال رزرو پولی-سیاست تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر است که تهدید به شیرجه رفتن ما به یک رکود عمیق است.

بانک فدرال دوشنبه حرکت به خرید یک اصل مقدار نامحدودی از خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به احتمال زیاد کمک به دفع عمیق تر فروش در وال استریت به عنوان تلخ بست سیاسی برگزار شد تا مالی بسته است.

“از آنجا که سیاست های مالی واکنش به تعویق افتاد, که نیاز به تغذیه برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی خود را قرار داده و در “هر آنچه در آن طول می کشد’ سرود” گفت: Andrew Smith, chief investment officer at Delos سرمایه مشاوران.

اما مذاکرات در واشنگتن نشان داد که سرمایه گذاران که کنگره آماده شده است برای مطابقت با مقیاس تغذیه تهاجمی پاسخ به بحران, به گفته جان Adams ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO جهانی مدیریت دارایی ها. محرک پیشنهاد قیمت برچسب ballooned است از $850 میلیارد به 2 تریلیون دلار در طی حدود یک هفته است.

“مثبت است فقط [که] اندازه بسته است ادامه داد: افزایش” آدامز گفت. “این واقعا سیگنال های که کنگره مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد.”

Krosby گفت: سرمایه گذاران نیز از دیدن یک “ساقه سبز” ارتجاعی در چین در حال حاضر که مستند اقدامات شده اند شل در شهر ووهان که در آن شیوع کروناویروس آغاز شده است. تعداد موارد جدید گزارش شده در ایتالیا نیز شروع به سقوط.

“آن را نمی کند به معنای وجود خواهد داشت تغییرات به این معنا نیست که وجود خواهد داشت جدید امواج, اما در حال حاضر آن را فراهم می کند شواهد تجربی که ما می توانیم یک کاهش در شرایط در امتداد خطوط از ایتالیا و چین” Krosby گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>