ما سهام roared از هفته گذشته coronavirus سوخت ویرانی با داو صعودی حدود 1,300 امتیاز در بزرگترین واحد-بعد از نقطه به دست آورید تا کنون در روز دوشنبه.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,293.96 امتیاز یا 5.1 درصد به نزدیک در 26,703.32, مارک باز گشت از وال استریت بدترین هفته از سال 2008 است که در آن رنگ آبی تراشه شاخص ریختن بیش از 3500 امتیاز.

S&P 500 و Nasdaq صعود 4.6 درصد و 4.5 درصد به ترتيب به عنوان سرمایه گذاران است که بانک مرکزی در گام خواهد به سپر اقتصاد جهان از این بیماری همه گیر.

“این فروش بود تا شدید در هفته گذشته است که شما انجام برخی از خرید-the-شیب سرمایه گذاران در حال ظهور” گفت: برنت Schutte مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست غربی متقابل ثروت مدیریت شرکت است.

سهام رسید پس از بانک مرکزی ژاپن و فدرال رزرو آمریکا متعهد به حمایت از اقتصاد در برابر ویروس. بعد از آن در روز دوشنبه یک مقام رسمی گفت: بانک مرکزی اروپا می تواند نرخ بهره بیشتر به قلمرو منفی برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی.

معامله گران در حال حاضر شاهد 100 درصد شانس 50-اساس-نقطه کاهش نرخ بهره در فدرال رزرو در نشست ماه مارس با توجه به آموزش مداوم گروه FedWatch ابزار.

سرمایه گذاران در ضمن شانه ای بالا انداخت یک هشدار از سازمان همکاری و توسعه اقتصادی که پیش بینی اقتصاد جهانی آماده می کند به شدت. در پاریس مبتنی بر OECD “بهترین مورد” سناریو اقتصاد جهان رشد 2.4 درصد در سال جاری را از آن 2.9 درصد هوا از قبل از شروع این بیماری همه گیر.

وال استریت را رها کردن در روز قبل از آن به دنبال داده ها نشان داد که کارخانه چینی فعالیت های قراردادی در بدترین حالت آن سرعت تا کنون در ماه فوریه است.

“فدرال رزرو می تواند به کاهش نرخ تمام آن را می خواهد که نمی خواهید برای قرار دادن یک فرد در یک کارخانه تولید یک محصول در صورتی که فرد قرنطینه” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات آن برای چارلز شواب در Austin, Texas.

“من فکر نمی کنم (سیاست پولی) حل مشکل … این یکی خاص است که هر دو عرضه و تقاضا آن را کمک خواهد کرد اما آن را نمی خواهد مشکل را حل کنند.”

“این خواهد بود یکی دیگر از وحشی هفته برای بازارهای مالی اما خوش بینی در حال رشد است که مداخله بانک مرکزی را سرپا نگه داشتن دارایی های پر ریسک و دانشمندان و شرکت های دارویی در حال نزدیک شدن به توسعه آزمون درمان و واکسن” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

بانک مرکزی سعی شناور سرمایه گذاران چشم انداز در روزهای اخیر گفت: آنها را قدم به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس که مختل جهانی زنجیره تامین و کاهش گردشگری در سراسر جهان است.

احتمال این که این ویروس قرار دادن ترمز در رشد “می تواند باعث تحلیلگران به مداد بسیار پایین رشد اقتصادی در چند محله و یا حتی کاهش در خروجی” دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان سرمایه نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید. “برای بقیه جهان باید آن را تاخیر ارتجاعی بود که انتظار می رود پس از یک آرامش از تجارت تنش ورود به سال جدید است.”

رئیس جمهور تهمت تحت فشار فدرال رزرو به ماشه دوشنبه گفت: این بانک و صندلی جروم پاول بودند “به کندی عمل می کنند.”

“بانک های مرکزی دیگر بسیار تهاجمی تر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر. “ایالات متحده باید برای همه مناسب دلایل پایین ترین نرخ. ما نمی قرار دادن ما در یک نقطه ضعف رقابتی.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de