داو موج نزدیک به 2000 امتیاز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus ملی اضطراری

داو رسید 1,985 امتیاز در روز جمعه — بزرگترین تک روز به دست آورید تا کنون به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی برای مبارزه با کروناویروس.

رکورد تجمع — که یک روز پس از رنگ آبی تراشه شاخص دچار بدترین حالت آن قطره ای در بیش از سه دهه در آمد در اواخر بعد از ظهر و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از 50 میلیارد دلار جنگ قفسه سینه به مبارزه مرگبار اشکال.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,985 امتیاز یا 9.4 درصد به نزدیک در 23,185.62 — تقریبا به اندازه کافی برای پاک کردن سهشنبه قلب-توقف قطره از 10 درصد یا 2,352.6 امتیاز.

S&P 500 و Nasdaq که به همین ترتیب بوده است مضروب به خرس خاک این هفته به عنوان ترس در مورد این بیماری همه گیر را گسترش ادامه به تشدید هر دو شروع به پریدن کرد و 9.3 درصد است.

“ما در نهایت یک بزرگم پاسخ از این کاخ سفید گفت:” الکساندر کریگ از تیورتن تجارت. “به نظر می رسد مانند وجود دارد رفتن به واقعی محرک است که آنچه مورد نیاز بود چرا که این بحران شد, همه چیز در مورد اعتماد به نفس. [رئیس جمهور] در نهایت اذعان کرد این ویروس و او در نهایت پرتاب پول در آن است.”

“ما شما را از یک تا بعد. بهتر است از تماشای آن به گفته ژاک ابراهیم رئیس سرمایه گذاری افسر در سنگر مدیریت سرمایه. “یک حرکت مانند امروز به عنوان سمبل چگونه شکسته این بازار است که دیروز حرکت بود. این یک کلاسیک تظاهرات خرس بازار. نوسانات وجود دارد دیوانه است. این بازار است که قیمت گذاری در روزانه حرکت از 5 درصد یا بیشتر برای 30 روز آینده. خدا به ما کمک کند اگر که درست است.”

در واقع سهام بودند هنوز هم در سرعت به افت 15 درصد در این هفته بدترین هفته از اکتبر 2008 در تلاطم بحران مالی — به عنوان ترس باقی بماند در مورد توانایی مقامات در سراسر جهان به نبرد مرگبار سرایت.

“من فکر می کنم آنچه ما نیاز داریم کسی به ما را آرام بود و ما پدر و مادر به ما بگویید it’s gonna be OK” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ،

سهام در حال سقوط در پنجشنبه نگرانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus محرک طرح مشخص شده در یک شنبه شب سخنرانی بود و فاقد جزئیات و اطمینان داد که این امر می تواند توسط کنگره تصویب.

فدرال رزرو نیز موفق به تسکین سرمایه گذاران اعصاب در هفته گذشته زمانی که از آن ساخته شده آن را برای اولین بار اضطراری کاهش نرخ پس از بحران مالی است. روز جمعه گفت: این امر گام خود برنامه ریزی خرید اوراق قرضه خزانه داری خرید بیش از 30 میلیارد دلار در یک پیشنهاد به سهولت در بازار سکسکه.

در واقع وال استریت تبدیل شده است به خصوص نگران است که تقاضا برای اوراق قرضه خزانه داری در روزهای اخیر پراکنده حتی به عنوان سهام جست و خیز کردن — یک پتانسیل سیگنال از بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری گرفتار شدن در یک بحران نقدینگی. در اوایل این هفته فدرال رزرو گفت: تزریق بیش از 1.5 تریلیون دلار را در کوتاه مدت قرض گرفتن بازار برای جلوگیری از یک بحران.

سهام رو کوبیده در آغاز این هفته زمانی که قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی ترکیبات نگرانی در مورد کوروناویروس تانک اقتصاد جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>