داو از دست داده و حدود 1200 امتیاز — بدترین حالت آن تنها-بعد نقطه قطره در آن 124-سال سابقه — به عنوان بدتر شدن coronavirus شیوع stoked ترس از کاهش رشد اقتصاد جهانی.

بازار سهام ایالات متحده فرو شد به اصلاح خاک پنج شنبه در میان نگرانی های مداوم در مورد کوروناویروس حتی رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تلاش ها برای مبارزه با شیوع.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 1,190.95 امتیاز به 25,766.64 ياوه آبی تراشه شاخص و به اصلاح خاک پس از هدف قرار دادن تمام زمان بالا 29,568.57 در اوایل این ماه.

پنجشنبه افت آمد که پس از سه روز تار و مار که تراشیده 2000 امتیاز خاموش داو — پیشی گرفته قبلی در یک روز رکورد 1,175.21 امتیاز بود که مجموعه Feb. 5, 2018. یک اصلاح بازار تعریف شده است که حداقل 10 درصد کاهش از های اخیر اوج.

Nasdaq و S&P 500 نیز کاهش 4.4 درصد هر یک از ما برای مقامات بهداشت گفت: تعداد تایید ویروس موارد در اینجا افزایش یافته بود به 60 — از جمله یکی در کالیفرنیا که ممکن است قرارداد در داخل کشور.

نوسانات بزرگ در طول روز نشان داد سرمایه گذاران به شدت در جستجوی راهی برای پایین حتی به عنوان آنها محاسبه خطرات که می تواند سینک هنوز هم پایین تر اگر coronavirus گسترش بیشتر در سراسر ایالات متحده به گفته تحلیلگران.

“مردم در حال آمدن به مقابله با این ویروس” اقتصاددان گفت: Gary Schilling. “این است که رفتن به نکته اقتصاد جهانی به رکود است. این است که دم و هیچ کس نمی داند که در آن می ایستد. هیچ کس می داند زنجیره تامین تا یکی از لینک های شکسته.”

“من مطمئن هستم که نمی دانم از کجا پایین است که در اینجا” گفت: Schilling. “اما من فکر می کنم آن را بسیار پایین تر از جایی که ما در حال حاضر است.”

“من به طور کلی هنوز هم ریزشی گفت:” توماس تورنتون از صندوق های تامینی تله متری. “اما شش روز برای از بین بردن پنج ماه از سود است که کمی بیش از حد بیش از حد سریع است.”

عدم اطمینان در مورد چقدر بد بحران خواهد شد — و چقدر سخت آن را خواهد ضربه شرکتها نیز متزلزل معامله گران هر چند شرکت های بزرگ هدایت در هفته های آینده باید کمک به پر کردن خلاء اطلاعاتی ناظران گفت.

“بازار می تواند در مقابله با اخبار بد ، برخورد با عدم قطعیت بسیار بدتر است” گفت: Quincy Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن tapped معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز چهارشنبه به رهبری آمریکا تلاش ها برای مهار ویروس که او گفت: شمار “بسیار کم” خطر ابتلا به آمریکایی ها است. اما مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: انتظار می رود این بیماری به گسترش در درون ما.

گسترش این ویروس به نگرانی در مورد شیوع بیماری و آسیب رساندن به رشد جهانی. سابق فدرال رزرو صندلی “جانت یلن” گزارش شنبه هشدار داد که شیوع بیماری می تواند رانندگی ما را به رکود است.

“اگر آن را نمی کند ضربه قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا که کمتر به احتمال زیاد” یلن گفت: در یک رویداد در میشیگان با توجه به خبری بلومبرگ.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im