ده ها تن از جدید زنان رو به جلو آمده اند برای متهم میلیونر مد اجرایی پیتر Nygard از تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی پس از یک داغدار طرح دعوی در دادگاه فدرال در هفته گذشته او با drugging و آزار دختران جوان با توجه به وکلای پشت کت و شلوار.

“در حال دریافت اطلاعات از بیش از 100 شاهدان از جمله ده ها تن از قربانیان که به جلو آمده با شواهد اضافی مربوط به اتهام تجاوز و سوء استفاده جنسی” وکلای شاکیان در عمل کلاس طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که در روز سه شنبه.

“زنانی که پا به جلو تا کنون ساخته شده انتخاب به نگه Nygard مسئول اقدامات خود را بدون در نظر گرفتن تلاش خود را برای ارعاب آنها را به سکوت گفت:” بیانیه مشترک از وکلای گرگ Gutzler و لیزا Haba.

طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه در دادگاه فدرال منهتن متهم Nygard از برگشتاندن حداقل 10 محروم به خود Bahamian عمارت با وعده شهرت و ثروت — پس از تجاوز به آنها و وادار کردن آنها به شرکت در سروری, فتیش, در اصطلاح “متنعم احزاب است.”

در حالی که Nygard قبلا متهم به سوء رفتار جنسی و تجاوز به عنف در این شکایت مدعی او موفق به طفره رفتن از مجازات توسط “توسل به خشونت و ارعاب رشوه خواری و بازده” به سکوت خود مقتولین کت و شلوار متحده است.

Nygard, 77, اتهامات را رد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im