Dr. Anthony Fauci والیان بالا نظرسنجی جدید در coronavirus پاسخ

Dr. Anthony Fauci کردم بالاترین تصویب امتیاز خود را برای دست زدن به coronavirus پاسخ در حالی که فرمانداران در آمد دوم رئیس جمهور تهمت سوم و کنگره مرده گذشته یک نظرسنجی جدید گفت.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و بالا دکتر در دولت Coronavirus نیروی کار موفق به کسب تایید از 78 درصد از آمریکایی ها در حالی که فقط 7 درصد مخالف این کلمبیا کلمبیا ملی بررسی نشان داد.

“دولت خود را فرماندار” یک اصطلاح عمومی شامل بررسی کردم 74 درصد تایید رتبه با 17 درصد مخالف.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که برنده ستایش دیگران برای دست زدن به پوشش و هوشیار روزانه جلسات سقوط یک بیت زیر که میانگین 59 درصد تصویب و 17 درصد مخالف.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره بودند زیر 50 درصد با 46 درصد تصویب رئیس جمهور را از دست داده و گسترش همه گیر و 51 درصد مخالف و 44 درصد تصویب کنگره عملکرد و 46 درصد مخالف.

“در یک کشور را فلج کرده است بحران و تقسیم تعصب افکار عمومی است که ایالات وقتی که می آید به دکتر Anthony Fauci. نزدیک به هشت در 10 رای دهندگان به او توجهی thumbs up برای این کار او را انجام می دهند, در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. که این مورد برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بیشتر رای دهندگان از رد پاسخ خود را از تصویب. به طور جداگانه به آنها می گویند او نیست عمل به شدت به اندازه کافی در پاسخ او گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه رای گیری تحلیلگر مریم برف.

پنجاه و پنج درصد از رای دهندگان ثبت نام گفت که تهمت بود نه عمل به شدت به اندازه کافی در حالی که 41 درصد گفت: پاسخ خود را به حال شده است در مورد حق و 2 درصد گفت: او بیش از حد تهاجمی است.

کثرت رای دهندگان به رئیس جمهور یک شکست درجه در راه او ابلاغ اطلاعات در مورد کوروناویروس به مردم آمریکا: با 25 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن یک; 17 درصد a B; 14 درصد a C; 12 D و 31 درصد به او F.

اما تهمت نیز خود را کمترین کار تصویب امتیاز پس از به 45 درصد تایید از کار او انجام شده بود به عنوان رئیس جمهور در حالی که 51 درصد مخالف.

یک ماه پیش 41 درصد تایید شده در حالی که 54 درصد مخالف.

بیش از هشت نفر از 10 رای دهندگان ثبت نام 85 درصد می گویند آنها هم بسیار یا تا حدودی نگران آنها و یا کسی که آنها را می دانم که خواهد بود با آلوده coronavirus سنبله از 31 درصد از اوایل ماه مارس.

Donald Trump
رئیس جمهور تهمت حرکات در کاخ سفید نشست خبری در coronavirus.[/caption]
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

“در حالی که به طور کلی نگرانی در مورد عفونت کروناویروس شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری در ماه گذشته سطح نگرانی بستگی به حزب سیاسی. دموکرات سرب در راه بودن “بسیار نگران” تقریبا دو برابر تعداد زیادی از جمهوری خواهان. مستقل هستند و در وسط” اضافه شده از برف.

هفت نفر از 10 رای دهندگان 70 درصد گفت که coronavirus بحران در ایالات متحده بدتر شده در حالی که 20 درصد گفت که ماندن همان و تنها 8 درصد گفت: آن را بهتر.

در حالی که اکثر کشورهای صادر کرده اند خود را stay-at-home سفارشات 81 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها به حمایت از یک مادر اقامت در خانه نظم در سطح ملی یک حرکت رئیس جمهور است اجتناب شود.

رای دهندگان نیز می گویند با 59 تا 35 درصد است که دولت فدرال باید کار بیشتری برای رسیدگی به نیازهای نیویورک شهرستان, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا.

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی 2,077 فتح کند گرفته شد ثبت نام در سراسر کشور از مارس 2-6 و نظرسنجی به حال یک حاشیه خطا از +/- 2.2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>