Dr. Anthony Fauci می گوید کاخ سفید خانههای گلی خالی coronavirus گواهی ایمنی

Dr. Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار در روز جمعه گفت که گواهی ایمنی برای آمریکایی ها شده اند مورد بحث در جلسات با توجه به گزارش.

Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان که این ایده که مردم حمل چنین گواهی برای اثبات آنها باید آزمایش مثبت آنتی بادی ممکن است “برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

“این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که این آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود به زودی.

بالا بیماری های عفونی متخصص اضافه شده است که آنتی بادی آزمایش مهم خواهد بود برای پزشکی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

“اگر خود را آزمایش پادتن مثبت است می توان تدوین استراتژی در مورد اینکه آیا یا نه آنها می تواند در معرض خطر و یا آسیب پذیر به گرفتن دوباره آلوده. این امر می تواند مهم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای خط اول مبارزان او گفت:” در این شبکه است.

“در یک دوره یک هفته یا بنابراین ما در حال رفتن به یک جای تعداد زیادی از آزمایش های که در دسترس هستند” Fauci اضافه شده است.

او اشاره کرد که گفت: تست از افرادی که در حال حاضر COVID-19 و آنتی بادی آزمایش انجام خواهد شد به صورت همزمان.

Fauci همچنین پیش بینی وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و میر در هفته آینده — اما “مرگ و میر تمایل به تاخیر پشت چه رانندگی عناصر از وقوع هستند” و باید وجود داشته باشد کمتر بستری شدن در بیمارستان و لوله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>