دکتر Birx: هر شهرستان می تواند شیوع کروناویروس مانند نیویورک

دکتر دبورا Birx عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی یکشنبه هشدار داد که هر شهرستان می تواند آمار به عنوان سخت به عنوان شهر نیویورک به عنوان ویروس همچنان به خشم در سراسر کشور است.

“هر منطقه مترو باید فرض کنیم که آنها می تواند شیوع معادل به نیویورک و انجام همه چیز را در حال حاضر برای جلوگیری از آن” Birx گفت: “دیدار با مطبوعات است.”

Birx به نام رهبران از هر منطقه شروع به آماده شدن برای عمده شیوع و گفت که از آن خواهد شد خیلی دیر به شامل یک بار موارد شروع به رسیدن به بیمارستان است.

“هیچ دولت و هیچ منطقه مترو در امان خواهد بود و هر چه زودتر ما واکنش نشان می دهند و هر چه زودتر متحده و مناطق مترو واکنش نشان می دهند و اطمینان حاصل شود که آنها را در کامل, کاهش, در همان زمان به درک دقیقا همان چیزی است خود را در بیمارستان ها نیاز به پس از آن ما قادر خواهید بود به حرکت به جلو با هم و حفاظت از اکثر آمریکایی” Birx گفت.

اما Birx خواست ساکنان شهرستان را امتحان کنید و فرار هنگامی که این ویروس شروع به گسترش در منطقه است.

“چه ما در حال تلاش برای گفتن به همه است” هنگامی که این ویروس می آید به خود را, مترو, منطقه, لطفا اقامت در مترو خود را از منطقه که در آن مراقبت از خود را می تواند ارائه شود ” چرا که آن را پخش ویروس با سرعت بیشتری در سراسر ایالات متحده,” او گفت:.

اپل بزرگ گزارش شده بیش از 30000 تایید COVID-19 موارد از بعد از ظهر شنبه از جمله 672 مرگ و میر در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت.

در ضمن در سراسر کشور وجود داشته است حداقل 124,000 موارد با بیش از 2100 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام از جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>