دکتر Fauci می گوید آمریکایی ها هرگز نباید لرزش دست دوباره با توجه به کروناویروس

آمریکایی ها باید جلوگیری از تکان خوردن دست ها را “همیشه” دوباره — در پی coronavirus بحران با توجه به بالا, دکتر, در کاخ سفید وظیفه نیروی مبارزه مرگبار اشکال.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک شنبه Wall Street Journal, پادکست که یک بار در کشور شروع به شل مستند محدودیت های آمریکایی ها باید با احتیاط ادامه دهید.

“هنگامی که شما به تدریج دوباره, شما لازم نیست به آن پرش با هر دو پا” دکتر گفت: پادکست میزبان کیت Linebaugh. “شما می گویند چه چیز شما هنوز هم می تواند انجام دهد و هنوز هم رویکرد عادی است ؟ یکی از آنها مطلق است وسواس دست شستن. دیگر شما نمی همیشه لرزش کسی دست.”

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره صادقانه به شما بگویم” او بعدا اضافه شده است. “نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس; آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور است.”

در مصاحبه دیگری با Sinclair Broadcast Group در این هفته او ساخته شده مشابه درخواست.

“به عنوان یک جامعه فقط فراموش نکنید که در مورد دست دادن,” او اضافه شده است. “ما نیازی به لرزش دست. ما باید به شکستن که سفارشی. چرا که به عنوان یک ماده در واقع, آن است که واقعا یکی از عمده راه های که شما می توانید انتقال یک بیماری تنفسی.”

در پایان آوریل Fauci گفت: مجله او امیدوار است برای دیدن “نور در انتهای تونل “که در آن ما می گویند ما بسیار با اعتماد به نفس که ما می تواند به تدریج شروع به نزدیک شدن به برخی از درجه ای از نرمال.”

National Institute of Allergy and Infectious Diseases(NIAID) Director Dr. Anthony Fauci
موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی(NIAID) مدیر Dr. Anthony Fauciسازمان حفاظت محیط زیست/کریس KLEPONIS / استخر

اما قبل از ملی اجتماعی فاصله اقدامات می تواند آرام Fauci گفت: اقدامات مختلف باید در محل.

“اگر شما حتی رفتن به در نظر گرفتن یک استراحت از این دقیق فیزیکی و جدایی و شما مطلقا باید در جای خود قابلیت,” او گفت:. “که به معنی آسان تست به طور گسترده ای در دسترس مردم متعهد به انجام شناسایی و جداسازی و تماس با ردیابی این امکانات برای منزوی کردن مردم است.”

Fauci گفت: عصر روز یکشنبه صبح که او معتقد است تعداد کل ما مرگ و میر ناشی از این ویروس خواهد بود کمتر از اولیه طرح.

“اگر چه یکی از مدل های اصلی پیش بینی شده 100 – تا 200000 مرگ و میر به عنوان ما در حال گرفتن اطلاعات بیشتر و دیدن اثر مثبت کاهش تعداد کسانی که در حال رفتن به توان کاهش داد,” دکتر گفت:. “من نمی دانم که دقیقا چه تعداد در حال رفتن به می شود اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را به کمتر از اصلی طرح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>