دکتر Fauci می گوید آن را ” ذهن ترا درهم میشکنند است که هر یک از چین را بازار هنوز هم عامل

کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci گفت: در روز جمعه که همه از چین را بازار باید تعطیل بلافاصله در نور از همه گیر ravaging مقدار از جهان است.

“آن boggles ذهن من چگونه زمانی که ما بسیاری از بیماری هایی که بیرون آمدن از آن غیر معمول انسان-حیوان رابط است که ما فقط نمی آن را تعطیل کند” Fauci گفت: “فاکس و دوستان”.

“من نمی دانم چه چیز دیگری به رخ می دهد تا ما را به درک که” Fauci گفت.

در حالی که شایعات را swirled که این ویروس سرچشمه در خفاش ها و سپس آلوده حیوان دیگری است که تصویب آن بر روی مردم در یک بازار در جنوب شرقی چین در شهر ووهان دانشمندان هنوز مشخص نشده دقیقا چه جدید کروناویروس افراد آلوده. اما این نوع از بازارهای شناخته شده نیست به کار در بهداشتی ترین شرایط ،

“تو زندگی حیوانات بنابراین مدفوع در همه جا. وجود خون چون از مردم سفت آنها را” پیتر Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد که با این نسخهها کار برای حفاظت از حیات وحش و بهداشت عمومی از بیماری های نوظهور گفت: آسوشیتد پرس در ماه گذشته.

این Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان قبل از بسته شدن آن آگهی شده و ده ها تن از گونه ها از جمله سمندر غول بچه تمساح ها و راکون سگ است که اغلب به عنوان حیات وحش, حتی زمانی که آنها پرورشی شد. دولت چین نیز اجازه برخی از مرطوب بازار در کشور برای بازگشایی به عنوان تهدید سرایت کاهش, اگر چه از یک در ووهان توقیف باقی می ماند.

Fauci گفت که کشورهای دیگر باید به صحبت کردن در برابر هر گونه غیر بهداشتی فروش از حیات وحش است.

Huanan Seafood Wholesale Market
اعضای ستاد ووهان بهداشت Emergency Response Team رانندگی وسیله نقلیه خود را به عنوان آنها را ترک بسته Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی.خبرگزاری گتی ایماژ

“در کشورهای دیگر که این امری عادی است, من می خواهم برای دیدن بقیه جهان واقعا ناب با مقدار زیادی از فشار بر این کشور را که به دلیل آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر یک نتیجه مستقیم از که,” او گفت:.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C., با ارسال نامه ای به سفیر جمهوری مردم چین در روز پنج شنبه با اصرار او را به فشار دولت او در برابر بازگشایی بازار.

“آن را به خوبی مستند شده است که مرطوب در بازار چین شده اند منبع تعدادی از سراسر جهان مشکلات سلامتی” گراهام گفت در نامه خود “و عملیات خود را باید بلافاصله متوقف.”

فاکس نیوز تالیا کاپلان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im