Drew Brees میدارد NBC بیش از ESPN در ‘دوشنبه شب فوتبال’ شکست

Drew Brees است که امضای قرارداد با NBC Sports بیش از ESPN در یک حرکت است که او را ثابت در NFL telecasts دور او پس از اتمام بازی از این پست یاد کرده است.

در یک قرارداد است که خواهد شد و پس از Brees بازنشسته از پرستاران 41 ساله خواهد بود مرتب به عنوان جایگزین بالقوه برای Cris Collinsworth در “یکشنبه شب فوتبال” با توجه به منابع.

“مثل همه طرفداران NFL ما نگاه به جلو به تماشای خود جلب کرد همچنان خود را در سالن از شهرت حرفه ای این سقوط و ما با اعتماد به نفس خود را پس از بازی حرفه ای خواهد بود فقط به عنوان موفق” NBC Sports سخنگوی گرگ هیوز گفت: پست.

NBC در حال حاضر دارای یک طرح جانشینی برای Collinsworth را SNF شریک Al مایکلز. پس از سال 2022 سوپر باول مایک Tirico در حال رفتن به گرفتن وقت برای مایکلز.

زمانی که Brees بازنشسته از پرستاران او انتظار می رود برای شروع به عنوان یک بازی تحلیلگر در فوتبال نوتردام و به عنوان یک استودیو تحلیلگر “فوتبال شب در امریکا است.” در آن استخدام Brees NBC به فروش می رسد او در آن بهترین مکان برای موفقیت است.

این حرکت توسط NBC ساخته شده است در بخشی به تحکیم آن اعلام گروه به عنوان تمام شبکه های سر به مذاکرات با NFL برای آینده تلویزیون حقوق قرارداد. NBC احتمالا می تواند اضافه کردن یک دوم NFL بسته است که اجازه می دهد Brees و Collinsworth به دو ردیف 1s. اگر نه Brees خواهد بود در روی عرشه دایره.

Drew Brees
Drew Breesگتی ایماژ برای SiriusXM

این offseason, Brees امضا دو سال 50 میلیون دلار قرارداد با پرستاران هر چند احساس وجود دارد این می تواند نهایی شود. در حالی که ESPN که تصور می شد به بالاترین پیشنهاد برای Brees در حدود 6 میلیون و محدوده ان بی سی ارائه شده است گفت: برای رقابت با آن است.

به ESPN جستجوی خود را به جای جو Tessitore و Booger مک فارلند در “دوشنبه شب فوتبال” همچنان ادامه دارد. داخلی, Steve مالیات در نظر گرفته شده است یک نامزد قوی برای play-by-play اگر ESPN کند که دیگران به از را انتخاب کنید در آدم امین دیو عید پاک و باب Wischusen.

در این تحلیلگر طرف ESPN خواهد داخلی در نظر دن Orlovsky لوئیس ریدیک و برایان Griese در حالی که به دنبال در خارج در NFL Network/وستوود یک کورت وارنر و CBS/NFL شبکه Nate برلسون با توجه به منابع.

ESPN تا به حال علاقه Brees برای “فوتبال دوشنبه شب” و مایل بود برای او صبر کنید. آن را قبلا می خواستم به استخدام تونی Romo اما فردا قفل شده است و او برای $180 میلیون قبل از Romo می تواند رسما آمار بازار باز است. ESPN دوباره رفت و پس از Peyton منینگ که کاهش یافته است. فیلیپ رودخانه ها تصمیم به ثبت نام با کلت بیش از ESPN.

NBC ایجاد کرده است, عمق, اما از آن است که یک برنامه به طور بالقوه وضعیت بی دست و پا. مایکلز, 75 در نظر گرفته شده است شاید بهترین NFL بازی توسط بازیکن در تاریخ است و هیچ برنامه ای برای بازنشستگی.

پیش از آن در offseason, NBC کاهش یافته است ESPN اکتشاف در تلاش برای تجارت برای مایکلز. ESPN امیدوار بود برای یک نیروگاه ترکیبی از مایکل و منینگ.

در ضمن Collinsworth, 61 است دوست خوبی توسط NBC. این شبکه فقط خود را امضا کرد پسر Jac به بخش بزرگی از آن در آینده تحت پوشش.

قابل تصور است تصور کنید که زمانی که Tirico برگ استودیو نشان می دهد برای پخش غرفه وقت که NBC — اگر آن را تنها یک NFL تلویزیون بسته — می تواند درخواست تجدید نظر به Collinsworth با داشتن او و نشستن در کنار پسرش در استودیو برای شبکه pregame نشان می دهد.

در حالی که Jac Collinsworth خواهد بود به احتمال زیاد یک نامزد برای نشان دادن لیام McHugh که در حال حاضر در “فوتبال شب در امریکا” خواهد بود و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im