درو مک اینتایر انجام “یک انتخاب” نبوت. در حال حاضر او باید تبدیل به WWE اصلی-رویداد نجات دهنده است.

او بود که در روز 2 از مسابقات 36 از فن کمتر عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا. روز یکشنبه به یک سوم Claymore Kick — پس از لگد زدن سه F5s — در نهایت قرار دادن دور WWE champion Brock Lesnar. لحظه ای که واقعا از دست رفته جمعیت — کامل مک اینتایر را 11 سال سفر به اولین عنوان قهرمانی جهان در WWE.

بازی خود را بهتر و بالاتر-تاثیر نسخه براون Strowman-گلدبرگ منفجر نشده از شب قبل به عنوان روز 2 به ما مقدار زیادی از داستان خوب اما متناقض عمل است.

WWE title match بیشتر در معرض مشکل WWE تا به حال در بالای کارت خود را – به ویژه پس از jobbing از کوفی کینگستون. این شرکت بهترین کشتی گیران نیست خود را به بالای قهرمانان و آن را احساس می کند مانند دو کمربند باید حدودا بین رومن رینز, Goldberg, Seth Rollins و Lesnar در بیشتر قسمت ها با AJ Styles, Daniel Bryan و “شیطان” بری وایات در مخلوط. مک اینتایر است که تازه و دوست داشتنی چهره. آن را تا به او برای اجرا با فرصت ها و شکستن رکود است.

کرم شب تاب FunHouse مسابقه بین جان سینا و وایات بود که فقط. آن مخالف بود از روز 1 boneyard مطابقت ارائه بیشتر نشاط و عجیب و غریب نوع سرگرمی است. بازی بد بود سینا رویای با Mister Rogers-مانند وایت به عنوان پیچیده خیمه شب او را به صورت بزرگترین ترس و شکست. وایات حتی انداخت در “شما می توانید نگاه کنید اما شما نمی توانید لمس خط” در اوایل به عنوان اشاره به سینا فروپاشی با نیکی بلا.

ما شاهد سینا نشان می دهد تا خود را در “Prototype” دنده از بی رحمانه تجاوز دوره که در آن او تقریبا کار اخراج شدم و دکتر Thuganomics یانکی’ نیوجرسی. یکی skit بود WCW Nitro flashback که در آن وایات بود Eric Bischoff و سینا پیوست NWO در هالیوود هوگان پاشنه روشن است که هرگز برای شرکت ستاره فیلم. وایات – که حتی ملبس به خود وایات خانواده دنده در یک نقطه – به سخره سینا در سراسر ساخته شده و اشاره به از دست دادن خود را به سینا در رسلمنیا 30.

وایات – در نهایت به عنوان شیطان – استفاده از فک پنجه به سینا ناپدید می شوند برای به دست آوردن پیروزی. او مغلوب “ترین overhyped, گران قیمت روی آوردند, overprivileged WWE سوپراستار در وجود” ساخت Cena خود تبلیغی کلمات آمد و او امد و شد زیاد.

گیلاس در بالا بود FunHouse شیطان وینس مک ماهون عروسک خیمه شب بازی انجام برخی از تفسیر و گفتن این McMahonism “این چنین خوب s—t” در طول مسابقه. خوب بود برای دیدن WWE را ندارد خود را بیش از حد جدی و تجلیل به سینا و وایات برای قرار دادن با هم. این نوع خلاقیت است که می تواند وایات شخصیت خاص است.

به عنوان خلاق به عنوان آن بخش بود, آن را سخت به می گویند همان مورد لبه و رندی اورتن 36 دقیقه Last Man Standing match طول هر اینچ از عملکرد مرکز.

آن آغاز شده و با یک RKO پس از اورتن مطرح شده به عنوان تصویربردار و سپس احساس مانند بازی WWE 2K20 که در آن وجود دارد بسیاری از چیزهای جالب در اطراف, اما هیچ چیز واقعا جالب اتفاق افتاد با آن است. گوینده تام فیلیپس و Bryon Saxton را کمی به ضرب و شتم این دو بودند dishing از بیشتر باور و چسبناک.

هنوز لبه نگاه بزرگ – حتی پریدن برخی از داربست بر روی اورتن. او تقریبا در تضاد اشک قبل از ایستاده در بالای یک WWE کامیون و ارائه یکسان صندلی شات به ادم خائن و بدنهاد سر آغاز شده است که این دشمنی. لبه خواهد دریافت مقدار زیادی تغییرات بیشتر و بهره مندی از بودن در حلقه.

شب بهترین سنتی برخورد شد درب بازکن بین شارلوت استعداد و رئا ریپلی. استعداد همچنان به دختر طلایی است و در بالای NXT دوباره. چهارشنبه شب جنگ با همه نخبگان کشتی کج درست کردم جالب تر با ملکه بازگشت به سیاه و سفید-و-طلا برند.

او را شکست داد ریپلی با شکل هشت در یک بسیار گرم و نرم, کلاسیک, مسابقه که بازی حتی بهتر است با یک جمعیت. ریپلی تحت سلطه اوایل بخش قبل از استعداد قادر به نوبه خود چیزهایی در اطراف با کار کردن روی زانوی سمت چپ از NXT زنان قهرمان. ریپلی او را به آن را به فروش برساند در حالی که کشیدن برخی از قابل توجه قدرت حرکت می کند.

Charlotte Flair Rhea Ripley NXT WWE WrestleMania 36
شارلوت استعداد (l.) و رئا ریپلیWWE

او در نهایت مجبور به خرد شدن به استعداد است که مقدار زیادی از هوای تازه رقبا در حال انتظار برای او در NXT – Candice LeRae Io Shirai میا Yim و یا شاید یک بیانکا Belair مسابقه برگشت. خارج از خود مسابقه برگشت ریپلی است کمتر روشن مسیر رو به جلو است.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به WWE ساخته شده است تا ریپلی و Shayna Baszler از NXT برای این مسابقات و هر دو را از دست داد. بنابراین برای اینکه در صفحه اصلی فهرست. زنانی که برنده در مسابقات 36 بودند استعداد Becky Lynch, Bayley و الکسا سعادت به عنوان بخشی از یک تگ تیم با نیکی متقابل. کسانی که نام صدای آشنا ؟

این SmackDown زنان پنج راه از بین بردن مسابقه قهرمانی آنچه در آن نیاز به انجام. آن شروع به قرار دادن شک و رمز و راز در اطراف Bayley و ساشا بانک های دوستی. حداقل WWE ندارد بانک ها و Bayley به عنوان نهایی و دو. قهرمان سهوا زدم به رئیس و منجر به وارد شدن ضربه با زنان حق از بین ایوانز و حذف شود. بانک ها به بازگشت به آمار ایوانز با backstabber برای اطمینان از پیروزی. اما نگاه در چهره خود را نشان داد وجود دارد برخی از ترک ها در اوراق قرضه خود را به عنوان بانک تلاش می کند را به نفع خود یکی WWE قهرمانی که او را فراموش.

WWE طلا نمی لغزش از طریق انگشتان میزبان راب Gronkowski دوباره. سابق New England Patriots تنگ پایان پریدم و یک بالکن کوچک به جمعیت از کشتی گیران تعقیب پس از موجو Rawley. آن Gronkowski که کردم 1-2-3 در دوستان خود را به تبدیل شدن به 24/7 قهرمان. این شانس را به لذت و خارج کردن بهترین در Gronk.

مسابقات نیاز به دو روز از اینجا بیرون. همه چیز خیلی راحت تر هضم و لذت ببرید. تجلیل به WWE برای ما دو سرگرم کننده شب هنگامی که ما واقعا به آن نیاز دارید با هر چیز دیگری به ظاهر تعطیل توسط coronavirus.

دیگر مسابقات

اوتیس بیش از Dolph Ziggler

WWE نگهداری این ساده و تحویل لحظه ای که ما می خواستیم. سونیا Deville آمار اوتیس با یک ضربه کم مندی رز به نظر می رسد, بازدید Deville و سپس ضربات پایین Ziggler بنابراین اوتیس می شود باز به کسب پین و پیروزی. او قاشق تا رز گیاهان یک بوسه بر او و همه خوشحال برگ. امیدوارم ماشین آلات سنگین می شود و فشار از این و رز و Deville دریافت معنی دار تک دشمنی.

خیابان سود بیش فرشته Garza و آستین تئوری برای حفظ خام تگ تیم قهرمانی

این تیم بهترین آنها می تواند با یک مقدار کوتاه از زمان. Montez فورد کبیسه کردن بالای طناب را شکست پین و تضمین شانزه باقی می ماند. به یاد ماندنی ترین لحظه دنبال کرد. Belair به او آمد و آنجلو داوکینز’ کمک به آنها مورد ضرب و شتم تا بعد از مسابقه برای رسلمنیا حاضر است.

Aleister سیاه و سفید بیش از Bobby Lashley با لانا

این بود که کمتر بی معنی تر از حد انتظار. خوب بود برای دیدن سیاه و سفید دریافت به اطراف پرتاب توسط کسی که به عنوان قدرتمند به عنوان Lashley پس از خام اسکواش مسابقات. ما می تواند همچنین برخی از تنش بین لانا و Lashley پس از همسر خود گفت: او را به نیزه ، که تبدیل به یک توده سیاه و پا زدن برای پایان دادن به بازی.

Liv مورگان بیش از ناتالیا (کیکآف)

مورگان می شود یک “رزومه ساز” برنده بیش از ناتالیا در یک مسابقه بهتر مناسب برای عملکرد مرکز جلسه تمرین از مسابقات. مورگان یک راه برای رفتن است اما شما باید شروع بشه.

بزرگترین شب 2 برنده مسابقه: درو مک اینتایر (کلی: درو مک اینتایر)

بزرگترین شب 2 بازنده: زنان بخش خارج از چهار Horsewomen (کلی: NXT زنان)

بهترین شب 2 بازی: Rhea ریپلی مقابل شارلوت استعداد NXT زنان قهرمانی (کلی: Undertaker vs. AJ Styles Boneyard بازی)

پیش بینی: 7-2 (13-5 کلی)

شب 2 درجه: B+ (به طور کلی یک-)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im