یک مستی راننده محکوم به بیش از پنج دهه در زندان این هفته پس از یک تصادف آتشین که یک قاضی به عنوان یک “تراژدی حماسی” در حال حاضر به التماس از خانواده های سه, نوجوانان قربانیان برای بخشش.

بنی دوارت بنا به گزارش ها تا به حال حداقل نه نوشیدنی در سیستم و سطح الکل خون از .28 در اطراف این زمان او عقب خودرو به پایان رسید یک وسیله نقلیه اشغال شده توسط 18 ساله, Dylan ماک و 17 ساله بروک هاولی و آلبرت رسی جونیور در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در ماه مارس سال 2018 است.

او سفر تقریبا 80mph و متعاقب آن برخورد تحت فشار قرار دادند, Las Vegas, نوجوانان در ماشین از طریق یک تقاطع و به یک قطب آن و سپس گرفتار آتش, نقد و بررسی-مجله روزنامه گزارش.

“من درک می کنم شما از من متنفر کاش مرده بود” دوآرته گفت: به خانواده های آنها روز شنبه در صدور حکم شنوایی که در آن او داده شد مدت 51 سال به زندگی پس از اتهام سه فقره قتل درجه دوم و یک تعداد از رانندگی تحت تاثیر الکل باعث آسیب.

“شما می خواهید من به رنج می برند. من فقط می خواهم بگویم که من واقعا متاسفم و شاید یک روز شما را ببخشد من,” او اضافه شده است. “چیزی که من میگم اینه که از قلب من است.”

اما هارون هاولی بروک پدر گفت: دادگاه که محاکمه “بود که در مورد این متهم در دست نیست.”

“این در مورد سه جوان, بزرگسالان انجام هیچ مشکلی و پرداخت قیمت نهایی زیرا یکی غیر مسئولانه فرد تصمیم آنها مهم تر از هر کس دیگری بر روی زمین” گفت: با توجه به Las Vegas Review-Journal.

این روزنامه با استناد به پلیس اطلاعات گزارش 29 ساله و مادر چهار از سن کلمنت هرگز braked قبل از برخورد. تنها یک نوجوان در خودرو که زده شد موفق به زنده ماندن – 17-ساله الکسیس وارگاس که دچار سوختگی و ضربه مغزی.

“به مجموع این در یک خط این یک تراژدی حماسی” Orange County Superior Court قاضی گری Paer گفت: در طول Duarte صدور حکم پنج شنبه. “خانواده های قربانیان رنج می برند. متهم در خانواده رنج می برند. وجود دارد هیچ کلمه ای به اندازه کافی به طور خلاصه این رویداد وحشتناک.”

آلبرت رسی Sr. گفت: پسر خود را از مرگ بدتر بود از وحشت از جنگ.

“من یک دریایی ویتنام مبارزه با کهنه که مبارزه برای این کشور گفت:” قاضی پنج شنبه با توجه به Las Vegas Review-Journal. “ویتنام بود یک جهنم زندگی, اما در مقایسه با این, آن را به یک پیاده روی در پارک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی