دوایت Gooden جادویی متس اولین موجود بی دست و پا گارد امنیتی رویارویی

پنج نوبت. سه بازدید. یک اجرا به دست آورده است. دو راه می رود. پنج strikeouts.

و یکی dustup با یک گارد امنیتی.

دوایت Gooden لیگ اولین رخ داد که 36 سال پیش روز گذشته (هنوز ایستاده!) Astrodome نیست به طور کامل آماده سازی ما برای آنچه 19 ساله را به بیس بال در هر دو که در سال 1984 فصل و حتی بیشتر از آن, 1985. او تن به تن نیز به اندازه کافی به ضرب و شتم Astros 3-2 و در عین حال او نمی تسلط بر آنها را به عنوان او شروع به انجام به مخالفان پس از مدت کوتاهی با نظم.

به جای این بسیار به کرات ورود زخم خدمت به عنوان یک نرم افزاری برای باز کردن عظمت مردی که خواهد آمد به عنوان Dr. K یا فقط Doc. و پشت صحنه داستان از آن روز تاکید کرد که چگونه وجود خود را آشکار ورزشی, دلاوری, Gooden همیشه انجام شده خود را با یک دوست داشتنی, underdog با کیفیت است که ما را وادار به ریشه برای او هنوز در برابر شیاطین.

“من خیلی عصبی آنقدر مضطرب است که روز” Gooden به یاد می آورد اخیرا در یک مصاحبه تلفنی. “من تا به حال ناهار با پدر و مادرم در رستوران هتل و پس از آن اتوبوس نیست می روم تا 5 ساعت است. در 3 ساعت من به یاد داشته باشید درخواست دربان هتل ‘تا چه حد است Astrodome? چگونه می توانم وجود دارد؟” حدود سه مایل دورتر. در واقع من راه می رفت به Astrodome.

“There was an 8-پای حصار [در اطراف ورزشگاه]. من نمی دانم که چگونه به در, بنابراین من صعود حصار. یک گارد امنیتی من را دید و گفت: چه کار می کنی پسر?’ “

خوشبختانه برای Gooden, متس مربی استیو حلقه گل قرار دادن در حال حاضر مشغول به کار بود در بازدید از محل باشگاه وانجمن و vouched برای هویت که شب شروع پارچ.

“فرشهای خود را برای اولین بار شروع و شما گران توسط یک گارد امنیتی” Gooden گفت:. “من هرگز آنقدر عصبی در زندگی من است.”

پس از متس نمی نمره خاموش Astros استارت باب Knepper در بالای اولین Gooden شروع خود در لیگ حرفه ای توسط القا هوستون دو مورد بیل Doran و تری Puhl به زمین را به خود baseman دوم و آن شب را leadoff hitter وظیفه ران Gardenhire.

“آن را سرگرم کننده برای ایستادن به عقب وجود دارد و تماشای او را پرتاب است که برای مطمئن” Gardenhire گفت: در هفته گذشته.

Gardenhire برای اولین بار دیدم Gooden زمین در پاییز سال 1983 زمانی که متس ترویج right-hander از تک — Lynchburg تمام راه را به سه گانه-A تاید واتر برای کمک به دیوی جانسون جزر و مد پیروزی سه گانه-جهان سری. از این رو Gardenhire تعجب نیست که جانسون, داشتن شده است به ترویج متس مدیر تحت فشار قرار دادند برای جوان Gooden برای پیوستن به باشگاه خود را.

“او بزرگ, قد بلند, بچه با یک بازوی بلند و او واقعا می تواند بال آن” Gardenhire گفت. “او بهترین, بچه, بزرگترین شخصیت در جهان اما در تپه او شدید. چرا نمی خواهد شما بود اگر شما او بودند؟”

Gooden به یاد می آورد سوم از اولین ورود یک strikeout از Dickie مراسم برای اولین بار او را بزرگ لیگ K به عنوان یک نقطه عطف است. “من قادر به استراحت پس از آن,” او گفت:.

جالب است که متس مسکن کیر Tidrow که بعدها با کمک غول پیروزی سه سری جهانی به عنوان یک جبهه-دفتر اجرایی تقریبا منفجر 3-1 منجر به او به ارث تنها برای دیدن متس چپ fielder جورج فاستر نگه داشتن آن در 3-2 با پرتاب کردن خوزه کروز در خانه در ششم زمین باز یافته.

در بعدی خود را شروع به عنوان Gooden اشاره کرد او رنج می برد از دست دادن اولین 11-2 به توله در زمینه انوری.

“درست است که سریع یاد گرفتم چگونه بازی شما را فروتن,” او گفت:.

Mets
Doc Gooden تبادل برای متس در سال 1984گتی ایماژ

در پایان فصل هر چند او تا به حال وارد 2.60 عصر و 276 strikeouts در 218 نوبت و که در خدمت به عنوان یک صرف پیش غذا برای اش 1985 (یک 1.53 عصر و 268 strikeouts در 276 نوبت).

او غلتکی سوار coaster از آن پس خود را اعتیاد به مواد مخدر و در نتیجه بسیاری از دستگیری ها و حتی زمان در زندان بوده است به خوبی مستند شده است. ما را تشویق Doc ، به خصوص کسانی که از ما از یک سن خاص به یاد داشته باشید که چگونه هیجان انگیز آن بود که او در زمان تپه در هوستون — حتی اگر ما نمی دانیم که ماجراجویی او تحمل است که روز بسیار.


این هفته پاپ سوال مسابقه آمد از هری ساپلنزا از مینیاپولیس: در سال 2018 فیلم “کتاب سبز” برخی از شخصیت های تماشای بازی 6 از سال 1962 سریال های روز دنیا. نام پارچ آینده Hall of Famer که از دست رفته است که بازی.


در روح مردم تبدیل به Strat-O-Matic بیس بال در طول این shutdown, پیر رفیق جاش Lewin, آنها شما را به یاد داشته باشید از روز خود را به عنوان Howie رز شریک در متس پخش غرفه به عنوان به خوبی به عنوان یک روباه “بازی از هفته” مرد در حال اجرا است یک پادکست “The Throwback لیگ” که چاله های جهان سری قهرمانان و انتخاب پرچم برندگان از سال 1974 از طریق 2006 در برابر هر یک از دیگر. پول من است که در سال 1998 یانکی ها.


پاپ خود را امتحان جواب مایل به سفید فورد.

اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال با فرهنگ عامه لطفا به من در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im