Electronic Entertainment Expo صنعت بازی های ویدئویی بزرگترین رویداد سالانه را گزارش شود لغو شد به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

این Entertainment Software Association, گروه صنعتی است که سازماندهی عظیم کنفرانس شناخته شده به عنوان E3 است که انتظار می رود به اعلام لغو روز چهارشنبه با توجه به خبری بلومبرگ.

این گروه گفت: همکاران در روز سه شنبه یادداشتی که آن را “کاوش در گزینه های برای آنلاین E3 رویداد این تابستان” با توجه به بلومبرگ. لغو شد و برای اولین بار گزارش شده توسط tech انتشار Ars Technica.

ویدیو-بازی برچسب Devolver Digital اشاره در این احتمال که این رویداد خواهد بود scrapped شوم سهشنبه توییت: “خود را لغو E3 پروازها و هتل ها و خانواده” شرکت نوشت.

کنوانسیون — که در آن توسعه دهندگان بازی ها و کنسول سازان نسل آینده محصولات — بود و قرار را از ژوئن 9 تا 11 در لس آنجلس است که در زیر بهداشت و درمان اضطراری به دلیل شیوع کروناویروس. نرم افزار ارتباط گفت: هفته گذشته که آن را هنوز هم برنامه ریزی برای برگزاری “امن و موفق E3 نشان می دهد” اما افزود که آن را نظارت ویروس.

ارتباط بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

E3 فقط آخرین رویداد بزرگ به لغو و به کروناویروس در سراسر جهان گسترش یافته.

برگزارکنندگان جشنواره موسیقی Coachella به تعویق افتاد و در این سال نشان می دهد تا اکتبر روز سه شنبه تنها چند روز پس از سالانه South by Southwest جشنواره لغو شد. نیویورک نمایشگاه بین المللی خودرو مجموعه ای برای ماه بعدی منتقل شده است تا اواخر تابستان و شهر نیویورک نیمه ماراتن لغو شده است در دسترس نباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im