زمین کرایه زنجیره ای مواد غذایی ممکن است نزدیک تمام فروشگاه ها

یکی دیگر از مواد غذایی شرکت است که رهبری برای کمپوست پشته.

کارولینای شمالی-بر اساس آلی, مواد غذایی زنجیره ای زمین کرایه است که فروشگاه ها در فلوریدا گرجستان ویرجینیا و دیگر جنوب شرقی متحده گفت: آن را لگد کرده است انحلال فروش آن را به عنوان تلاش می کند به فروش دارایی های خود را. اما همه فروشگاه ها خواهد شد و زمین کرایه در حدود 3,000 کارکنان خواهد شد از دست دادن شغل خود اگر هیچ خریداران ظهور, با توجه به جنیفر مرسر سخنگوی این شرکت است.

“زمین کرایه در یک موقعیت مالی برای ادامه کار در رفتن به جلو اساس” این شرکت در بیانیه ای گفت.

زمین کرایه در تلاش است تا رشد و گسترش در سال های اخیر با اجرای “تعداد زیادی از طرح های استراتژیک” آن گفت: اما گسترده تر headwinds در صنعت خرده فروشی ساخته شده آن را سخت تر برای این شرکت به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی های آن است. مرسر کاهش یافته است به فاش چقدر بدهی بخش خصوصی برگزار شد شرکت کرده است.

زمین کرایه در اطلاعیه آمد کمتر از دو هفته پس از Fairway بازار برای ورشکستگی زمینه آن را به عنوان پرده برداری از یک معامله به فروش پنج نفر از آن شهر نیویورک مکان برای حدود $70 میلیون. خوش شانس را به بازار دیگری آلی متمرکز زنجیره ای با بیش از 30 فروشگاه نیز برای ورشکستگی زمینه هفته گذشته است.

زمین کرایه گفت: آن را به اطلاع کارکنان در مورد تعطیلی قریب الوقوع از آن فروشگاه ها و شرکت های بزرگ آن ،

“زمین کرایه شده است و افتخار خدمت طبیعی و آلی مواد غذایی در بازار و تصمیم به شروع فرآیند بسته شدن فروشگاه های ما بود وارد شده به آرامی” این شرکت گفت: در آن بیانیه است. “ما می خواهم برای تشکر از اعضای تیم ما برای خود و تعهد به خدمت به مشتریان و فروشندگان و تامین کنندگان خود را برای همکاری است.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر