eBay شارژ من نیویورک مالیات بر فروش در چیزهایی که دولت نمی کند جمع آوری مالیات بر

عزیز جان: من می خواهم به کمک شما و یا مشاوره.

EBay شروع به جمع آوری مالیات بر فروش برای ایالت نیویورک در تابستان گذشته. مشکل این است که آنها به اتهام مالیات بر فروش برای اقلام موضوع را به مالیات بر فروش در نیویورک مانند بیش از حد مواد مخدر و داروها. این شامل داروهای آلرژی و آسم ينهلرس.

من به نام eBay و باز موارد چندین بار اما هیچ چیز اتفاق می افتد. من نیز افتتاح شد شکایت جدید و مالیاتی وزارت امور خارجه به فایده.

هر گونه افکار در مورد چگونگی دریافت این اصلاح قدردانی خواهد شد, به عنوان آن را بسیار خسته کننده به پرداخت مالیات بر فروش برای nontaxable خرید.

با تشکر از M. P.

عزیز M. P.: مشکل ثابت است برای شما و امیدوارم برای هر کسی که در آینده که برخوردهای همان مشکل با eBay.

من تماس eBay شرکت به آن نگاه کرد و این پاسخ این بود: “با تشکر از شما برای ضعیف این. ما بررسی مورد زیر پرچم; بازپرداخت پردازش شده است برای همه طب اقلام رفتن به ماه ژوئن است.”

این شرکت گفت که به دنبال چگونه برای جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره به دیگران است. اما خوانندگان اگر شما با استفاده از eBay یا هر شرکت اینترنتی برای خرید, شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک لیست از چیزهایی که در خود دولت است که موضوع را به مالیات بر فروش و نگه داشتن یک نگاه برای اشتباهات بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>