اکوادور راش-سفارش هزاران نفر از مقوا تابوت سعی کنید برای مقابله با کروناویروس قربانیان در غیر این صورت در سمت چپ فاسد در خیابان مقامات می گویند.

این کشور دومین شهر گوایاکیول است شروع به گرفتن کمک مالی از 2000 فشرده مقوا تابوت از تولید کنندگان محلی و سفارش و حتی بیشتر برای کمک به غرق محلی گورستان خبرگزاری فرانسه می گوید.

شهرستان بندر بیش از 2 میلیون است همچنین یخچال تریلر برای کمک به فروشگاه های مرده در حال حاضر قریب به اتفاق شهرستان و بیمارستان — با اکوادور رئیس جمهور لنین مورنو نیز برنامه ریزی یک “اردوگاه ویژه” به دفن 3,500 او ترس می میرند در گیر خبرگزاری فرانسه می گوید.

این شرح تصاویر نگران کننده از بدن به سمت چپ دراز کشیدن در خیابان و همچنین نگران گزارش از ساکنان به دام افتاده در خانه برای روز با اجساد عزیزان خود.

A body is transported on the roof of a vehicle in Ecuador
یک بدن است که در حمل و نقل بر روی سقف یک خودرو در اکوادورسازمان حفاظت محیط زیست

“آن را به طوری که آنها می تواند برآورده تقاضا” تالار شهر دریافته از مقوا تابوت. “وجود دارد یا بدون تابوت در شهر و یا آنها بسیار گران است.”

در حالی که تنها مقوا آنها “خواهد بود و کمک بزرگی در ارائه یک تهدید میکند برای افرادی که فوت در طول این اورژانس بهداشت” به گوایاکیول دفتر شهردار در توییتر نوشت. شماره تلفن ذکر شده بود برای افرادی که نیاز اجساد برداشته شده از خانه های خود.

حتی گوایاکیول شهردار, شهردار سینتیا Viteri است در میان کسانی که آلوده می شوند. Viteri — یکی از کسانی که با عصبانیت با حمله به دولت برای اجساد در سمت چپ خیابان — دستور داده است تا ظروف یخچال در بیمارستان های دولتی برای حفظ بدن تا گور آماده شد.

اکوادور — بدترین-آمار کشور در امریکا لاتین — ثبت شده بود 180 مرگ و میر ناشی از سرایت و 3,646 تایید عفونت که از صبح روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

Employees with a donation of cardboard coffins in Guayaquil, Ecuador
کارکنان با اهدای مقوا تابوت در گوایاکیول اکوادورGUAYAQUIL دفتر شهردار/خبرگزاری

اما رئیس جمهور مورنو اذعان واقعی تلفات به مراتب بالاتر گفته مقامات شد جمع آوری بیش از 100 جسد در روز. “واقعیت همیشه بیش از تعداد تست و سرعت که با آن ما می توانیم عمل” مورنو گفت: در تلویزیونی ، “ما در حال ساخت یک اردوگاه ویژه برای, کاهش یافته است,” او گفت:.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی