وهم آور صحنه های خالی شهر نیویورک به عنوان coronavirus مستند بافندگی

شهری که هرگز نمی خوابد مجبور شده است به خواب.

Coronavirus بازیگران وهم آور سکون در سراسر میدتاون منهتن در شب جمعه — و با یک ایالت مستند آمدن این آخر هفته آن را می تواند به حل و فصل برای مسافت های طولانی.

برخی از آشنا ترین شلوغ ترین مکان ها در نیویورک به نظر می رسد خارجی بدون جمعیت شلوغ که پر آنها را تا زمانی که فقط چند روز پیش.

وجود دارد هیچ خط برای تئاتر در برادوی هیچ مردمی جوان با عجله به کاباره و هیچ تجار hustling به ترمینال مرکزی خود را برای آموزش به خارج از شهر برای تعطیلات آخر هفته.

در میدان تایمز مشهور TKTS پله ها شده اند حصارکشی اما سرگرمی زندگی می کنند هنوز هم می تواند تا به حال یک نوازنده ساکسیفون ندبه به صورت غیر منتظره ای کوچک جمعیت. وجود دارد هیچ اتهام پوشش و یا پیشخدمت — فقط تعداد انگشت شماری از افسران پلیس انتظار در اطراف برای چیزی اتفاق می افتد.

هیچ روشنی از وقتی که مردم می توانند بسته این فضاهای دوباره. دولت مستند خواهد بود در محل اطلاع ثانوی با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو باور آن می تواند ماه به عنوان کشور و جهان سعی کنید به ساقه COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>