قیمت تخم مرغ کرک سوابق با تشکر از coronavirus وحشت خرید

قیمت تخم مرغ ترک خورده اند تازه پرونده به عنوان coronavirus بحران فرستاده خریداران تقلا برای زرده.

قیمت عمده فروشی برای یک دوجین “میانه بزرگ” تخم مرغ سه برابر شده طی ماه گذشته به تمام زمان بالا از $3.09 در مارس 27, با توجه به Urner بری که آهنگ های روزانه قیمت مواد غذایی.

سنبله آمد و به عنوان coronavirus وحشت تحت فشار قرار دادند خریداران به سهام تا در محصولات اساسی مانند تخم مرغ, منجر, مواد غذایی زنجیره ای مانند Wegmans و تگزاس مبتنی بر او-B به محدودیتی که چگونه بسیاری از آنها می توانید خرید.

“خرده فروشان در حال افزایش قیمت در قفسه. آنها در حال محدود کردن تعداد تخم مرغ مصرف کننده می تواند خرید در یکی از فروشگاه بازدید” Urner بری مدیر برایان Moscogiuri گفت: پست.

تخم مرغ سفارشات به تازگی در هر نقطه از دو تا شش برابر بالاتر از سطح نرمال با توجه به Moscogiuri. بازار-شرکت تحقیقاتی نیلسن همچنین گزارش ثبت شده حدود 48 درصد پرش در آمریکا فروش تخم مرغ در هفته پایان مارس 28 مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

ایالات متحده ناگهانی گرسنگی برای تخم مرغ آمد به عنوان تولید کنندگان ساخته شده است تا موجودی خود را پیش از عید زمانی که تقاضا به طور معمول بالا — و کمک کرده است که دفع حتی عمیق تر کمبود با توجه به Moscogiuri.

“تا به حال این اتفاق یک هفته از هم اکنون … آنها را به طور بالقوه نه تا به حال که موجودی از قرعه کشی و شاید تا به حال کمتر پرندگان از قرعه کشی به عنوان خوب,” او گفت:.

از مارس 27, تخم مرغ, قیمت ها پایین آمده اند تا حدودی — فقط در زمان برای سنتی عید پاک تخم مرغ شکار. یک دوجین میانه بزرگ تخم مرغ — صنعت قیمت معیار قرار بود برای $2.59 از شنبه, او گفت:.

که هنوز هم به خوبی بالا که در آن تخم مرغ فروش شد قبل از بحران. در هفته اول ژانویه به عنوان مثال یک دوجین میانه بزرگ تخم مرغ, هزینه فقط 79 سنت افزایش Urner بری داده ها را نشان می دهد.

اخیر کاهش قیمت به دلیل در بخشی به تولید تخم مرغ در نهایت بدانند چگونه برای عرضه مستقیم در نظر گرفته شده برای در حال حاضر-توقیف رستوران به خرده فروشی بازار Moscogiuri گفت.

“به علاوه مصرف کننده احتکار تخم مرغ بیش از سه هفته گذشته, بنابراین شما در حال فکر کردن است که مصرف کننده احتمالا بیشتر تخم مرغ در یخچال و فریزر و همچنین” Moscogiuri اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im