سالمندان زن و شوهر در واشنگتن درگذشت coronavirus تنها پنج دقیقه از هم جدا و کارکنان بیمارستان اجازه دل خانواده برای خداحافظی بیش از FaceTime با توجه به محلی گزارش.

مرل تفت, 86 و دی تفت, 85, از ونکوور درگذشت, مارس 16 در Peacehealth جنوب غربی مرکز پزشکی KATU گزارش شده است.

این جفت ارز بود همراه با خانواده از جمله فرزندان — کمتر از یک ماه پیش برای جشن دی 85 تولد دختر, Michelle تیلور گفت: خروجی.

اما فقط دو هفته بعد هر دو مرل و دی رنج می برند از دشواری در تنفس ، سرفه و تب در بیمارستان بستری شد و آزمایش مثبت مرگبار اشکال.

نه در سفر و یا حتی بیرون رفت به طوری که مشخص نیست چگونه آنها مریض شدم.

اعضای خانواده مجاز به دیدن جفت در بیمارستان — اما کارکنان راه اندازی یک تماس FaceTime قبل از هر دو تسلیم به این بیماری است.

“این دلخراش” تیلور گفت: خروجی.

“کارکنان [در Peacehealth جنوب غربی مرکز پزشکی] شگفت انگیز بود. آنها چیزی است که من برای همیشه سپاسگزار است. آنها راه اندازی یک تماس FaceTime با پدر و مادرم هر کدام در یک اتاق با یک روحانی با نوه ها و فرزندان بنابراین ما می تواند همه خداحافظی به آنها. همه ما خواهد بود و برای همیشه سپاسگزار است.”

هر دو گذاشته شد و به استراحت جمعه و خانواده نمی تواند وجود داشته باشد.

“من آن را درک کنم چرا که هر کس به فداکاری در حال حاضر. اما این یک بزرگ برای ما” تیلور گفت. “اما آن را درست انجام دهید. ما یک جشن زندگی بعد.”

تیلور دستور داده شد به خود منزوی پس از این که در تماس نزدیک با پدر و مادر سالمند. قرنطینه برداشته شد پنج شنبه.

“من نمی تواند با عزیزان من” او ارسال شده به Facebook شنبه.

“من نمی توانم به راحتی فرزندان من آنها را از دست پدربزرگ و مادربزرگ خود را. من می توانم نگه داشتن یک سرویس برای من پدر و مادر و یا حضور خود را دفن. خانه های مراسم تشییع جنازه بسته شده است. اعتقاد بر این است آنها قرارداد COVID-19 از طریق جامعه گسترش یافته است. من می خواستم زمان و حفظ حریم خصوصی به سرند اما اگر داستان خود را می تواند صرفه جویی در زندگی به آن نیاز دارد به گفته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im