Elfrid Payton نیکز تولد دوباره شامل دیوید Fizdale ” اگر “

قسمت 10 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک نیکز

نیکز گارد نقطه Elfrid Payton در زادگاه خود از نیواورلئان انجام بسیاری از در حال اجرا را در شکل نگه دارید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Payton در حال اجرا است مسطح زمین های بزرگ, آسان, هر روز صبح در حال اجرا به عنوان به خوبی به عنوان او زد نیکز در 45 بازی در نارنجی و آبی در این فصل است.

زمانی که 6 پا-3 Payton نبود مجروح شد نیکز’ نقطه شروع نگهبان ارسال برخی از واقعی قوی اجرای برنامه در پیروزی های با نفوذ ظروف و دزد.

با deceivingly جامد فصل Payton شد مدیر کل اسکات پری بهترین رایگان-امضای عامل — یک-سال 8 میلیون دلار قرارداد با یک تیم گزینه برای 2021-22. پری به کلام در آوردن Payton به اورلاندو در یک پیش نویس-شب تجارت پس از 76ers ساخته شده Payton در قرعه کشی انتخاب در سال 2014.

“من فقط احساس می کنم این تیم بوده است به طرز محسوسی بهتر تیم بسکتبال با او سالم” یکی NBA منبع متصل به نیکس گفت. “او در طول این افتضاح کشش. او فقط ما به ارمغان می آورد دفاعی سرسختی سرعت به جرم و جانباز مکاری به تیم است.”

مربی سابق دیوید Fizdale همیشه تعجب می کنم که “چه می شود اگر” Payton در حال تیره و تار نیست همسترینگ خود را در فصل چهارم بازی است. Payton از دست رفته بعد از 17 بازی و زنگ زده بازگشت در دنور تار و مار on Dec. 5.

Elfrid Payton
Elfrid Paytonرابرت Sabo

Fizdale کردم whacked روز بعد با نیکز در 4-18. نیکز صاحب جیمز دولان به طور کامل با تخفیف Payton نبود.

مربی موقت مایک میلر رسید Payton مزایای. نیکز “توهین آمیز” امتیاز با Payton در طبقه 110.7 (15th در لیگ). بدون Payton امتیاز است 103.4 — که آنها را مرده گذشته است.

این Payton در اثر رشد قوی تر فقط به عنوان فصل عینک. از ماه فوریه Payton به طور متوسط 12.3 امتیاز 8.8 کمک و 5.4 ریباند در 14 بازی که در آن نیکز شد 7-7. او حتی شده یک سه گانه ،

و در عین حال هیچ تضمینی وجود ندارد رئیس جمهور جدید Leon رز را ورزش یک 8 میلیون دلار تیم گزینه است. که Payton خلاق هنرمندان آژانس مشتری که عامل اصلی این است که هارون مینتز صدمه دیده نمیشود. رز زد کا بسکتبال گروه تا پیوستن به نیکز در ماه گذشته. Payton تنها 26.

حتی با جوانان فرانک Ntilikina و دنیس اسمیت جونیور قفل شده است تا برای فصل آینده نیکز باید مناظر خود را بر روی اضافه کردن یک نقطه گارد در پیش نویس و یا آژانس آزاد. یکی از نامزدها در رایگان آژانس تورنتو چرخ فرد VanVleet یک قهرمان NBA خارج از ایالتی ویچیتا.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که Payton ممکن است در میان بازی دستکمگرفتهشده ترین نقطه نگهبانان خود را آشکار ضعف — 3–point shooting — نمی توان نادیده گرفت. Payton شات بدبختی 20.3 درصد در این فصل است و 28 درصد برای کار خود را.

“من می خواهم Payton, اما من نمی خواهم بی میلی او برای بهتر شوت او در شروع کار خود گفت:” ex-چیز قشنگ و دیرین رپتورز پخش لئو Rautins. “که او را به عقب. تفاوت بزرگ بین او و فرد را به یک برنده محیط زیست و تا به حال به مبارزه با.

“Payton وارد لیگ یک بالا انتخاب شد و نه پاسخگو باشند و به برخی از درجه احساس برخوردار شوند. به علاوه بازی در تلاش تیم و برای چندین مربیان توقف رشد. من هنوز هم احساس می کنم اگر او می خواهد آن را به اندازه کافی بد در حق محیط زیست او می تواند یک جامد نقطه زمین برای تیم خوب است.”

Payton توانایی نفوذ در خواهد بود میلر ثابت قدم در مورد شروع او. میلر و گرامی داشتن نقطه نگهبانان که می توانید با لمس رنگ و Payton خود را ادامه داد جامد شیمی با سابق پلیکان هم تیمی ژولیوس Randle.

با Payton در دادگاه 55.6 درصد از نیکز عکس در رنگ. که بالاترین نسبت در لیگ. با Payton در حاشیه فقط 43.7 درصد از امتیاز خود را در رنگ.

اگر Payton نمی صدمه Fizdale هنوز هم ممکن است به کار گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>